مریم فخری در
3,006

جذاب و خیره کننده مثل بازیگران ترک؛ لباس‌های شیک بازیگران مشهور ترک در یک مهمانی بزرگ

جذاب و خیره کننده مثل بازیگران ترک؛ لباس‌های شیک بازیگران مشهور ترک در یک مهمانی بزرگ

دو روز پیش، مهمانی بزرگی به میزبانی شرکت صدا و تصویر آی یاپیم (Ay yapim) در استانبول برگزار شد و بازیگران بسیاری از ترکیه در این مهمانی بزرگ حضور داشتند.

single_content ad banner

مهمانی آی یاپیم

نگاهی داشته‌ایم به تعدادی از این مهمانان مطرح و استایل‌های انتخابی آن‌ها برای این مراسم. با چی بپوشم همراه باشید.

سرنای ساریکایا با لباسی از سلین

سرنای این پیراهن طلایی و زیبا را با کیفی سایه روشن از بولگاری همراه کرده بود. قبل‌تر این پیراهن درخشان را بر تن سلینا گومز، خواننده آمریکایی دیده بودیم. موهای فر و رژ قرمز این بازیگر استایل جذابی را برای او ساخته بود.

مهمانی آی یاپیم

آیچا آیشین توران با پیراهن بلند و طراحی خاص آن

این بازیگر زیبا با ماکسی بلندی به رنگ نوک‌مدادی در این مراسم حاضر شد. آرایش طبیعی و موهای باز این استایل را تکمیل کرده بود. گوشواره‌ها و انگشترهای آیچا اکسسوری‌های زیبای استایل او بودند.

مهمانی آی یاپیم

پینار دنیز به همراه کان ییلدریم

پینار دنیز ۲۹ ساله با پیراهن کوتاه پلنگی در این مراسم حضور یافت. کان ییلدریم، دوست پسر ۳۶ ساله‌اش نیز به عنوان یکی از بازیگران سینمای ترکیه با او همراه بود.

مهمانی آی یاپیم

نسلیهان آتاگول با لباس آبی آسمانی

این بازیگر ۳۰ ساله که این اواخر حواشی زیادی را پیرامون زندگی مشترکش داشت، با حضور در این مراسم بار دیگر با خبرنگاران مصاحبه کرد و گفت که خوشبختی من و همسرم را باور کنید؛ ما باهم خوشحالیم. لباس کوتاه او که کمر بازی نیز داشت، بسیار مورد توجه قرار گرفت.

مهمانی آی یاپیم

کرم بورسین و هافسانور سانجاکتوتان

این دو بازیگر ترک که برای سریال تابستانی «آفتاب من» همبازی شده‌اند، در این مراسم نیز حضور داشتند. هافسانور با لباسی سفید و کوتاه در این مراسم دیده شد.

مهمانی آی یاپیم

بیرجه آکالای با لباس سفید و بلند

این بازیگر مطرح ترکی با لباسی بلند و سفید رنگ در این مهمانی حضور داشت. او کیف کوچک و مروارید دوزی شده ‌ای را به دست گرفته بود. دستبند زنجیری و گوشواره‌های درشت او اکسسوری‌های این استایل بودند.

مهمانی آی یاپیم

یاسمین کای آلن با لباسی گل‌گلی

این بازیگر دورگه ترکی انگلیسی، با لباسی کوتاه و گل‌گلی که جنس خنکی داشت، در این مهمانی حضور یافت. او این لباس را با گردنبند و گوشواره‌هایش همراه کرده بود.

مهمانی آی یاپیم

هازار ارگوچلو با لباسی قرمز رنگ

دکلته کوتاه و قرمز رنگ او با گل‌های رز تزئین شده بود. این بازیگر ترک که از سریال «جزر و مد» او را می‌شناسیم، با آرایش ساده و موهای باز در این مهمانی حاضر شد.

مهمانی آی یاپیم

هیلال آلتین بیلک با لباسی مشکی و جذاب

بازیگر سریال چوکوروا با ماکسی بلندی در مراسم حضور داشت. یقه باز لباس و چاک بلندی در کنار آن، ظاهر زیبایی برای او ساخته بود.

مهمانی آی یاپیم

آلینا بوز با استایلی مشکی

این بازیگر ۲۴ ساله و آینده‌دار، با لباسی مشکی و کوتاه که پشت آن باز بود در این مهمانی دیده شد. کیف مشکی و صندل‌های مشکی استایل او را کامل می‌کردند. این بازیگر دو رگه ترکی روسی با آرایشی زیبا و موهای بسته در این مهمانی حاضر شد.

مهمانی آی یاپیم

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

عرفانه در تاریخ 05 ژوئن 2023

واقعا از نظر شما این لباس ها زیبا هستند .متاسفم.نمردیم وتعریف از زیبایی روهم دیدیم

صبا در تاریخ 05 ژوئن 2023

چرا هانده نیستارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :