تیپ مردانه شیک با کت و شلوار ارزان

0

متاسفانه همه‌ ما ثروتمند نیستیم و نمی‌توانیم کت‌ و شلوارهای گران‌قیمت و بسیار فاخر تهیه کنیم اما این دلیل نمی‌شود که با کت و شلوارهای ارزان نیز خوش تیپ نباشیم. کت‌ و شلوار مردانه‌ استاندارد بخش ساده، شیک، بی‌انتها و اصلی کمد لباس یک مرد بالغ است. همه‌ ما قادر به تهیه‌ کت‌ و شلوارهایی با طراحی خوب و قیمت بالا نیستیم. تیپ مردانه شیک با کت و شلوار ارزان را در این مقاله بخوانید. 

۱- کت و شلوار مردانه مشکی

اگر شما به دنبال کت و شلوار با برند بزرگ و معتبر نیستید، کت‌ و شلواری مشکی انتخاب کنید. یک کت‌ و شلوار تیره انتخابی برای داشتن نیم‌رخ کلاسیک بوده و با بسیاری از لباس‌ها مطابقت دارد به‌طوری‌که از انتخاب آن پشیمان نخواهید شد.

کت‌ و شلوار مشکی به شما احساس اعتماد به‌ نفس و خوش‌ لباسی می‌بخشد. رنگ مشکی ممکن است انتخابی ساده به نظر بیاید اما نشانه‌ی منحصر به‌ فرد بودن است. این رنگ می‌تواند با بسیاری از پیراهن‌ها، تی‌شرت‌ها و ژیله‌ها ست شود و انتخابی کامل و همه‌کاره باشد.

کت و شلوار مردانه مشکی

کفش مردانه مناسب برای کت و شلوار مشکی

کت‌ و شلوار مشکی حتی اگر ارزان باشد می‌تواند به شما ظاهری شیک و آراسته بدهد اما باید مراقب باشید چرا که اگر به همراه کفش‌های نامناسب پوشیده شود کل ظاهر شما به هم می‌ریزد. تنها رنگ کفشی که برای این کت‌ و شلوار هماهنگ است رنگ مشکی است.

 

۲- کت و شلوار مردانه آبی

مشکی رنگی عالی بوده و تقریباً می‌تواند با هر لباسی ست شود با اینحال برای هر مراسمی مثل مراسم عروسی در تابستان مناسب نیست. پس گزینه‌ همه‌ کاره‌ بعدی چیست؟ رنگ آبی لاجوردی گزینه‌ی خوبی است.

این رنگ خنک‌تر و همچنین همه‌کاره است و اگر به دنبال رنگی با تیرگی کمتر هستید کت‌ و شلوار آبی لاجوردی انتخابی ایده آل خواهد بود. این رنگ همانند مشکی با بسیاری از رنگ‌ها ست می‌شود.

کت و شلوار مردانه آبی

کفش مردانه مناسب برای کت و شلوار آبی

مزیت این کت‌ و شلوار در مقایسه با رنگ مشکی، داشتن انتخاب‌های بیشتر برای رنگ کفش است. کفش‌های مشکی عالی بوده و ظاهر رسمی شما را کامل می‌کنند اما برای داشتن نمایی جذاب‌تر از کفش‌هایی با رنگ قهوه‌ای ملایم استفاده کنید.

 

۳- کت و شلوار مردانه خاکستری

خاکستری روشن یک رنگ خوب برای کت‌ و شلوار تابستانی است که قابلیت ست کردن با لباس‌های مختلف مردانه را دارد. پوشیدن آن با پیراهن آبی روشن ظاهری درجه‌یک و کاملاً مناسب برای تابستان ارایه می‌کند. یک پیراهن سفید ظاهری ساده و شیک و مناسب برای اداره و محل کار داشته، درحالی‌که پیراهن مشکی تضادی مطلوب و برجسته با حالتی رسمی و جذاب می‌سازد.

کت و شلوار مردانه خاکستری

کفش مردانه مناسب برای کت و شلوار خاکستری

کفش‌های مشکی برای این رنگ بهترین هستند.

تیپ مردانه شیک با کت و شلوار ارزان

چند نکته در مورد کت و شلوار ارزان

  • به دنبال یک کت‌ و شلوار مشکی کلاسیک همه‌کاره و شیک باشید.
  • کت‌ و شلوار لاجوردی لباسی همه‌کاره و کامل است و همچنین نسبت به کت‌ و شلوار مشکی رنگ ملایم‌تری دارد.
  • مطمئن شوید که کت و شلوار خود را با کفش‌هایی با رنگ مناسب ست کرده‌اید چرا که رنگ‌های ناسازگار می‌توانند ظاهر شما را به هم بریزد.
  • اگر به دنبال لباسی خنک‌تر برای تابستان هستید اما نمی‌توانید کت‌ و شلوار کتان تهیه کنید یک مدل ترکیبی با پنبه انتخاب کنید.
  • از اکسسوری مانند دستمال جیب و دکمه‌های سردست برای افزایش شخصیت به کت‌ و شلوارتان استفاده کنید.
  • از کت‌ و شلوار خود مراقبت نمایید. هر ۶ ماه یک‌بار آن را خشک‌شویی نموده و همواره آن را از یک آویز با کیفیت و خوب آویزان کنید و بعد از هر بار پوشیدن سریع آن را برس بکشید.

مطالب و مرتبط:

۱- ۹ رنگ کت و شلواری که باید در کمد خود داشته باشید

۲- چگونه بهترین پیراهن مردانه را انتخاب کنید؟

۳- ست پیراهن و کراوات مردانه چگونه باشد؟

۴- ۷ نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

حمید شمس الهی
نویسنده: حمید شمس الهی


دیدگاه شما