محمد رضا اهوارکی در
0

یقه ی پیراهن را چگونه تمیز کنیم؟

یقه ی پیراهن را چگونه تمیز کنیم؟

هیچ چیزی نمی تواند آزاردهنده تر از این باشد که یقه ی پیراهن شما کثیف باشد یا لکه داشته باشد. دیگر حس خوبی از پوشیدن آن به شما دست نخواهد داد. مخصوصا اگر پیراهنتان سفید هم باشد. یقه ی پیراهن را چگونه تمیز کنیم؟ در این مقاله ۳ روش کاربردی برای تمیز کردن یقه ی پیراهن را به شما آموزش می دهیم. 

۱- نکاتی برای قبل پوشیدن لباس

برای آقایانی که در این مورد حساس هستند باید بگویم حتما قبل از پوشیدن پیراهن به تمیز بودن پشت گردنتان دقت کنید. وقتی حمام می روید این قسمت را هم باید مانند قسمت های دیگر به خوبی بشویید که اثری از چربی یا عرق روی آن نباشد. قبل از پوشیدن پیراهن یقه ی آن را به خوبی با دست بمالید تا چرک روی آن پاک شود.

۲- پیشگیری 

به محض اینکه متوجه ایجاد لکه روی لباس شدید به سرعت برای تمیز کردن آن اقدام کنید. با موارد موجود که برای شستن دستی لباس یا با ماشین لباسشویی از آن ها استفاده می کنید برای اینکار اقدام کنید و نگذارید لکه ماندگار شود.

۳- پاک کننده های برای لکه ها با ماندگاری بالا

اگر متاسفانه دیر متوجه وجود لکه شدید و زمان زیادی از آن گذشته بود تنها راه شما استفاده از لکه بر های این چنینی است. ابتدا تشت آب را با آب ولرم و کمی شوینده ی ذکر شده پر کنید و سپس لباس ها را داخل آن انداخته و بگذارید مدتی در آن بمانند. سپس مانند لباس های دیگر آن ها را نیز بشویید. به همین راحتی تمیز می شوند.

مطالب مرتبط:

1- مدل یقه ی پیراهن مردانه

2- چگونه چرک یقه یا لبه ی آستین را پاک کنم؟

3- خانم ها چگونه کت بلیزر بخرند؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :