۴ روش تا کردن تی شرت

تی شرت یکی از انواع لباس مردانه است که عمر کوتاهی دارد و اگر درست از آن نگهداری نکنیم این عمر می‌تواند کوتاه‌تر هم شود. در این مقاله ۴ روش تا کردن تی شرت به صورت اینفوگرافی را به شما آموزش خواهیم داد. با چی بپوشم همراه باشید. 

ad banner

 

شماره ۱: روش تا کردن تی شرت

این روش تا کردن تی شرت یکی از مدل‌های رایج است که بسیاری از ما از آن استفاده می ‌کنیم. تی شرت مردانه را روی سطح صاف قرار داده و تا نیمه آن را تا کرده و سپس نوبت به آستین‌ها می‌رسد. و مجددا تا زدن تی شرت تا نیمه را انجام می‌دهیم.

روش تا کردن تی شرت

مزیت‌های این روش:

۱- ساده است.

۲- مناسب برای بستن چمدان سفر است و جای کمتری را اشغال می‌کند.

 

شماره ۲: روش تا کردن تی شرت

این روش بیشتر در میان نظامیان مورد استفاده قرار می‌گیرد، علت آن نیز اشغال کردن فضای کمتر در کوله‌ها و ساک‌های نظامی است. در این روش ابتدای قسمت پایین تی شرت را به اندازه ۷ تا ۱۰ سانتی متر تا به آرامی تا زده تا چروک نشود، سپس تی شرت را به سه قسمت تقسیم کرده و مطابق تصویر اینکار را ادامه دهید. و هنگامی که تا زدن تی شرت به پایان رسید نوبت به رول کردن آن از قسمت یقه تا پایین آن می‌رسد.

روش تا کردن تی شرت

مزیت این روش:

۱- اشغال کم فضای چمدان

معایب این روش:

۱- احتمال چروک شدن تی شرت زیاد است.

 

شماره ۳: روش تا کردن تی شرت

در روش سوم به تا زدن و یا  رول کردن نیازی نیست، فقط کافیست تی شرت را روی یک چوب لباسی آویزان کنید. عدم چروک لباس مهم‌ترین ویژگی این

روش است. فقط این نکته را مد نظر قرار دهید که چوب لباسی باید پلاستیکی باشد.

روش تا کردن تی شرت

شماره ۴: روش تا کردن تی شرت

ابتدا تی شرت را روی یک سطح صاف پهن کنید، سپس تی شرت را با دو خط فرضی تقسیم کنید. خط اول از وسط تی شرت عبور کند و خط دوم از حد فاصل بین یقه تی شرت و آستین سمت چپ از بالا تا پایین تی شرت ادامه پیدا کند. روش تا زدن را مطابق تصویر زیر مشاهده می‌کنید. سرعت تا زدن در این روش بالاتر از سایر روش‌هاست ولی باز هم شانس چروک شدن تی شرت زیاد است.

روش تا کردن تی شرت

مطالب مرتبط:

۱- چگونه کت تاکسیدو بپوشیم؟

۲- با این مردان جذاب در اینستاگرام بیشتر آشنا شوید

۳- راز شیک پوشی جیمز باند چیست؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 21 جولای 2017

مرسی چی بپوشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :