چند استایلی که خدا رو شکر هیچوقت مد نشد- قسمت اول

هر ساله در نزدیکی فصل جدید برند های معروف از لباس ها و استایل های جدیدشون رونمایی می کنند و نمیشه گفت همه اونها هم مطلوب بوده و مورد اقبال عموم هستند. در این مقاله سعی کردیم چند استایلی که خدا رو شکر هیچوقت مد نشد رو بهتون معرفی کنیم که بدونید که اگه خدایی نکرده مد می شدند با چه صحنه هایی روبرو می شدیم. با چی بپوشم و مقاله چند استایلی که خدا رو شکر هیچوقت مد نشد- قسمت اول همراه باشید.

شاید بهترین دلیل برای خوندن مقاله “چند استایلی که خدا رو شکر هیچوقت مد نشد”  همون حرف لقمان باشه که در جواب ادب از که آموختی، گفت بی ادبان. دوستانی هم که ادامه مطلب رو می خونند متوجه باشند که اینها مد نشدند و اگه خودتون پوشیدید و تن کسی دیدی، مشکل خودته چون انسان عادی چنین چیزایی نمیپوشه.

1- تیشرت یقه هفت باز

یقه هفت مد شده، یکم باز مد شده ، یکم بیشتر باز بازم مد شده ولی نه دیگه خیلی باز. بعضی یقه هفت ها جوری باز هستند که آدم تا ناف طرف رو میبینه. اینقد یقه رو باز گذاشته بود که نتونستم عکس رو قرار بدم شرمنده دیگه!

2- ساپورت مردانه یا ماپورت

شاید باورتون نشه کی خواسته این مدل رو مد کنه. جاستین بیبر. با اینکه خیلی طرفدار داره (امیدوارم تو ایران زیاد نباشه) ولی بازم این پسرک شیطون نتونست همه رو متقاعد کنه که ماپورتی که تنشه خیلی باکلاس هستش.

چند استایلی که خدا رو شکر هیچوقت مد نشد- قسمت اول

3- کت چرم بدون پیراهن

این رو فکر میکنی کی خواست مد کنه؟ هری پاتر (دنیل رادکلیف). ولی خدا رو شکر مد نشده. آخه تو رو چه به مد و فشن تو برو جادو جبلت رو بکن. تصاویر به قدری آزار دهنده هست که مجبوریم با کیفیت پایین قراربدیم. از ملت بزرگ ایران بابت عکس عذر میخوام.

چند استایلی که خدا رو شکر هیچوقت مد نشد- قسمت اول

4- بوت آگ مردانه یا به قولی ماگ

وقتی مدل های کراکز از بچه ها به آقایون سرایت کرد، حتی در حدی نبود که بشه با تقابل شدید با آگ مردانه مقایسش کرد. خدا رو شکر که خیلی آروم و زیرپوسی جمعش کردند. شاید یادتون نیاد ولی براد پیت، دی کاپریو و … امتحانش کردند. همین بزرگواران رو درس عبرت قرار بدید. الان هم دارند با لباسای شیک بیرون میچرخن و توبه کردن.

چند استایلی که خدا رو شکر هیچوقت مد نشد- قسمت اول

5- پارچه ظریف یا توری

وقتی از سازندش پرسیدند چرا چنین پیراهنی رو برای مردها طراحی کرد، در جواب گفت “خیلی از لباس ها از مردانه به زنانه و برعکس میرن. برای همین” . این جواب اون آدم ناشی بوده. هیچ لباسی که در هر حدی نور رو از خودش عبور بده، مناسب ما مردها نیست. والسلام. عکس هم به علت اینکه خیلی مناسب نبود حذف شد!

مطالب مرتبط:

1- چگونه لباس هایتان را نو نگه دارید؟

2- ۶ اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

3- انواع مختلف کیف کمری

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :