بهراد در
0

انواع مختلف کیف کمری

انواع مختلف کیف کمری

از آنجا که کیف های کمری امروزه توسط خیلی ها مورد استفاده قرار میگیرند و بسیار اپیدمیک شدند، بهتره یکم درباره انواع مختلف کیف کمری بیشتر بدونیم، چراکه اولین قدم در انتخاب هر چیز، داشتن اطلاعات بیشتر درباره اون موضوعه. یکی از این موضوعات هم همین کیف های کمری هستند. چی بپوشم قصد داره در این مقاله انواع مختلف کیف کمری رو بهتون معرفی کنه. پس با ما همراه باشید.

اول از همه برای جلوگیری از سوء تفاهم برخی دوستان بگم که اگه همین الانم یکی از این کیف ها رو خریداری کردید و توی مسافرت ازش استفاده میکنید و توی این مقاله مشخص شده که کاربری دیگه ای داره، من بی گناهم. این دسته بندی سازنده هاشه و بجای اعتراض به من تشریف ببرید خر سازنده رو بچسبید. پیشاپیش متشکرم.

1- کیف کمری مسافرتی

خصوصیت این کیف ها بند پهن و یک کیف کوچیک بوده که دقیقا زیر ناف قرار میگیره و کلاسیک ترین نوع کیف محسوب میشه. این دسته از کیف ها از این لحاظ مناسب هستند و به کوله پشتی ارجحیت دارند که برخلاف کوله پشتی براحتی و بدون اینکه حرکت دستان شما رو مختل کنند و نیاز به باز کردن اونها باشه، باز شده و وسایل ضروری رو در اختیارتون قرار میدن.

انواع مختلف کیف کمری

2- دسته عمومی کیف کمری

این دسته دارای قابلیت هایی هستند که بیشتر مسافرین کوه و دشت رو به خودشون جلب میکنند و میشه به بند قابل تنظیم و اندازه بزرگتر کیف اشاره کرد. برخی از انواع این دسته دارای قسمتی بوده که برای نگهداری آب و دیگر وسیل ضروری اسکی بازان مناسب می باشد.

انواع مختلف کیف کمری

3- کیف کمری شکار

این کیف ها بیشتر بخاطر شکل و طرح خاصشون به این سری معروف بوده که دارای رنگ آمیزی حالت استتاری و سبز و خاکی هستند. این کیف ها ر شکار خیلی بدرد شکارچیان میخورند چرا که در عین تو دست و پا نبودن، فضای مناسبی برای فشنگ اضافه و عینک و خلاصه هر چیزی رو به شکارچی میدن.

انواع مختلف کیف کمری

4- کیف کمری آب

این گونه کیف ها برای افرادی که در شرایط سخت فعالیت زیاد بدنی دارند مناسبه. مثل ورزشکارهایی که برای مسابقات آماده میشوند و به نقاط با آب و هوای بدتر میروند تا آمادگی بدنیشون رو افزایش بدن. این کیف ها محفظه خنک نگه داشتن آب دو بطری رو داره و علاوه بر اینها، یک قسمت کوچیک هم برای لوازم دیگه داره.

انواع مختلف کیف کمری

مطالب مرتبط:

1- پوشیدن کفش مردانه رسمی با شلوار جین

2- قوانین خرید کیف کمری

3- ۶ مدل کفشی که هر مرد خوشتیپی باید داشته باشد

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :