پوشیدن کفش مردانه رسمی با شلوار جین

شاید الان به ذهنتان بیاید که آیا اصلا این کار منطقی است و با قوانین مد و فشن مغایرت ندارد؟ در این مقاله قرار است به شما بگوییم که با رعایت سه اصل بسیار ساده این کار شدنی است. می توانید یکی از بهترین تیپ هایتان را با این کار خلق کنید. پوشیدن کفش مردانه رسمی با شلوار جین، با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

اصل اول:‌ مطمئن شوید که مدل درستی از جین را به تن می کنید

تا دلتان بخواهد مدل های مختلف شلوار جین وجود دارد. اکثر شلوار جین ها غیر رسمی هستند ولی در این میان مدل های رسمی تری هم به چشم می خورد. همین ابتدا بگوییم که مدل های پاره،‌ سنگ شور و یا مدل های رنگ روشن جین شدیدا غیر رسمی هستند و به هیچ وجه میان دسته ی رسمی ها قرار نمی گیرند.

به دنبال جینی باشید که در قسمت کمر و فاق اندازه باشد. به پاچه های آن نگاه کنید و اندازه ی آنرا چک کنید که از حد معمول بزرگتر نباشد. هیچ وقت مدل های خیلی گشاد یا خیلی تنگ را انتخاب نکنید. برای انتخاب رنگ به سراغ تیره ها بروید. مشکی رنگ خوبی است. مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که رنگ جین و رنگ کفشتان باید تفاوت زیادی داشته باشند.

پوشیدن کفش مردانه رسمی با شلوار جین

اصل دوم:‌ مطمئن شوید که مدل درستی از کفش مجلسی را انتخاب کرده‌اید

این قسمت از انتخاب جین هم مهمتر است. به دنبال مدلی باشید که بیشتر به سبک‌های غیر رسمی نزدیک تر است. کفش های چرمی رسمی انتخاب خوبی هستند ولی به دلیل اینکه خیلی رسمی هستند با این تیپ پیشنهاد نمی شوند. بهترین انتخاب شما می تواند کفش کالج یا کفش های پاشنه تخت چرم جیر باشد.

پوشیدن کفش مردانه رسمی با شلوار جین پوشیدن کفش مردانه رسمی با شلوار جین

اصل سوم: بقیه ی آیتم های تیپ‌تان را متعادل سازی کنید

به دلیل اینکه تیپ شما حساس است باید به بقیه ی آیتم ها خیلی توجه کنید. از پوشیدن تیشرت یا سویشرت جدا خودداری کنید. برای بالا پوش حتما از پیراهن های دکمه دار استفاده کنید.

اکسسوری ها را ساده انتخاب کنید. یک کلاه جواب‌گوی تیپ شما نیست. شاید بتوانید از یک پاپیون در این میان استفاده کنید. حواستان باشد که هر آیتمی که به تیپتان اضافه می کنید در مرحله ی اول با کفشتان سازگار باشد.

افراد چاق در این کفش ها کوتاهتر دیده می شوند. پس اگر چاق هستید در انتخاب شلوار و کفش باید دو برابر دقت کنید.

پوشیدن کفش مردانه رسمی با شلوار جین

مطالب مرتبط:

۱- اصول خرید شلوار جین مناسب

۲- چطور در محل کار جین و کتانی به تن کنیم؟

۳- ست کردن شلوار جین و بلیزر

۴- راهنمای ست کردن کفش لوفر با لباس مردانه

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :