محمد رضا اهوارکی در
0

تو تابستون چه رنگی بپوشم؟

تو تابستون چه رنگی بپوشم؟

شاید تابستان تنها فصلی باشد که شما از لحاظ انتخاب رنگ دستی باز دارید و هر رنگی را که بخواهید امتحان می کنید و مورد اعتراض هم قرار نمی گیرید. در این مقاله قرار است به این بپردازیم که در این فصل مناسبترین رنگ برای پوست شما و سلیقه ی شما کدام است. در مرحله ی بعد اینکه چگونه آن را ست کنید؟ با ما همراه باشید.

1- رنگ صورتی

به صورتی از قرن 20م تاکنون به چشم رنگی زنانه نگاه می شد ولی خوشبختانه ورق برگشته و حالا در پوشاک و اکسسوری های آقایان نیز قرار می گیرد. ما در مورد سایه هایی از صورتی که با آن دیوارهای اتاق خواهر 12 ساله تان را رنگ کرده اید کار نداریم، منظور ما صورتی هلویی یا گل رزی است.

برای تیپ رسمی به دنبال صورتی شسته رفته باشید تا صورتی هایی که هنوز رنگ های مرتعش در آن دیده می شود. سپس آن ها را با خانواده ی زیتونی، برنزی و قهوه ای و یا شلوار های جین یا ژاکت های جین ست کنید. یکی از خوبی های صورتی ست شدن راحت آن با مشکی یا جین یا شنی و یا طوسی است و یا حتی شلوارهای سبز. آقایان با پوست های تیره هم می توانند از خانواده ی صورتی استفاده کنند ولی پوست های مایل به روشن بهتر است رگه های تیره تر صورتی را انتخاب کنند.

تو تابستون چه رنگی بپوشم؟

2- رنگ سبز

سبز را شاید بتوان مشکی جدید نامید. نه تنها با بقیه ی رنگ ها از طوسی گرفته تا زرد ست می شود بلکه آن را طبیعی تر هم جلوه می دهد. سبز رنگی است که اصلا جنسیت نمی شناسد و برای خانم ها و آقایان به یک اندازه استفاده می شود. پس برعکس صورتی بدون هیچ ترسی آن را به تن کنید.

از رگه های ارتشی زیتونی دوری کنید. یک ژاکت یا پیراهن سبز حالا حالا ها مد است و شما می توانید آن را همیشه به تن کنید. با تیشرت سفید و شلوار جین در تابستان به راحتی ست می شود و برای تیره کردن تیپ تان می توانید آنرا با شلوار مشکی یا جین مشکی به تن کنید.

تو تابستون چه رنگی بپوشم؟

3- رنگ زرد

همیشه وقتی بحث زرد می شود آقایان می گویند فقط زرد کم رنگ ولی نمی دانند که این رنگ از قدرتمندترین رنگ هاست و با اکثر رنگ ها ست می شود. مانند صورتی، زرد هم در تنالیته های پایینش بهتر است. شلوار جین، طوسی، مشکی و رنگ های تیره تر را با خانواده ی روشن تر زرد ست کنید.

تو تابستون چه رنگی بپوشم؟

4- رنگ قرمز

بر اساس تئوری رنگ ها، قرمز نشان دهنده ی انرژی، توان و قدرت است. که دلیل محکمی برای قرار گرفتن در مرکز تیپ شماست. همچنین انتخابی هوشمندانه برای ست کردن با رنگ های تیره است. این رنگ به خوبی در کنار رنگ های تیره می نشیند و نباید نگران ترکیب کردن آن با رنگ های شلوار و سویشرتتان باشید. قرمز رنگی بوده که سال ها به عنوان رنگ مناسب آقایان شناخته شده است. این رنگ با جین روشن و سفید ست می شود. بژ و قرمز هم ستی فوق العاده تشکیل می دهند.

تو تابستون چه رنگی بپوشم؟

5- رنگ بنفش

یکی از رنگ های سورپرایز کننده ی پوشاک آقایان مخصوصا در سال های اخیر رنگ بنفش بوده است. اگر از آن درست استفاده شود می تواند بهترین انتخاب رنگی شما باشد. بنفش را باید بر اساس تنالیته اش ست کنید. رنگ های بلوطی و بورگاندی با خانواده ی بزرگتری از رنگ ها ست می شوند و توصیه ی ما به شما این رنگ هاست. با رنگ پر سر و صدایی مثل بنفش باید رنگ های صامت تر پوشید. مشکی، خاکستری، بژ و آبی رنگ هایی هستند که مناسب ست شدن با بنفش هستند.

تو تابستون چه رنگی بپوشم؟

مطالب مرتبط:

1- نظر خانم ها درمورد رنگ لباس آقایان

2- بهترین رنگ مانتو و روسری کدام است؟

3- تیپ تابستانه ی زنانه با رنگ های شاد

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :