بهراد در
0

خوشتیپ ها چکار می کنند؟

خوشتیپ ها چکار می کنند؟

خوشتیپ بودن رو نمیشه به همین راحتی توصیف کرد و همه چیز هم به لباس های داخل کمدتون بستگی نداره ولی بعضی کار ها هست که خوشتیپ ها انجام میدن و ما چه از روی تنبلی و یا هر چیز دیگه انجام نمیدیم. حالا واقعا خوشتیپ ها چکار می کنند رو باید در ادامه مطلب بخونید ولی مهم تر از هر چیزی داشتن اعتماد به لباس و تیپ خودتون هست چرا که در غیر اینصورت بهترین لباس هم به تن شما نمیشینه. با چی بپوشم همراه باشید تا بفهمید خوشتیپ ها چکار می کنند؟ 

single_content ad banner

کیفیت بهتر لباس

بیشتر خوشیپ ها روی کیفیت لباس هاشون سرمایه گذاری می کنند. دسته که میشه کل کمد لباستون رو با پول یک ماه تغییر داد ولی مسلما نه زیاد عمری میکنه و نه بعد از چندمین بار دیگه قیافه اول رو دارند. مثلا یک شلوار جین با پدر و مادر، سالیان سال براتون کار میکنه و اگه خودت سازت عوض نشه باز هم بدرد بخور هست.

خوشتیپ ها چکار می کنند

نقشه B

تقریبا همیشه داشتن یک نقشه دوم موثره. حالا واقعا نقشه دوم چیه؟ ولی نقش دوم تو لباس پوشیدن این هست که بعضی روزها آدم واقعا گیر میکنه باید چی بپوشه و برای اینکه وارد گنداب لباس پوشیدن نشی باید یک نقشه دوم داشته باشی که نه ازش زیاد استفاده کنی و وقتی که به بن بست خوردی به اون نقشه رو بیاری. البته باید اون نقشه یک چیز مطمئن باشه. کت و شلوار آبی تیره و یه چیز خوب میتونه خیلی کمک کنه.

خیاط اختصاصی

لباس ها با اندازه نادرست خیلی بده. شلوار هایی که 60 جاشون تا خورده روی تن هیچکس خوب نیست چه برسه به من و شما. باید یک خیاط داشته باشید که به کارش اطمینان دارید و لباساتون رو هم بدست همون بسپارید. به شخصه در این موارد به رفیق بی کلک رو میارم.

اعتماد به نفس به سقف

الان که داری این مطلب رو میخونی پس حتما خیلی خوشتیپ بودن برات مهمه. پس مسلما وقت زیادی هم برای انکار میزاری و باید بدونی که خیلی ها هستن که چشمشون رو میبندن و دس میندازن بین لباس ها و یه چیزی رو میپوشند که شید علامت عرق و خیلی چیز ها هم روش باشه.  پس مطمئن باش همین الان از خیلی ها خوشتیپ تری. پس اعتماد ب نفست باید و باید بالا باشه.

خوشتیپ ها چکار می کنند

در نهایت بگم باید سعی کنید استایل خودتون رو داشته باشید تا دفعه بعد بجای اینکه بپرسید خوشتیپ ها چکار می کنند از خودتون بپرسید من چکار نیکنم. (البته الان زوده. فعلا یاد بگیر که بیرون رفتی جواد تایتانیک نشی)

مطالب مرتبط:

1- ۳ نکته برای خوشتیپ ها از دیدگاه یک خیاط ایتالیایی

2- آقایان قد کوتاه چگونه خوشتیپ باشند؟

3- خوشتیپ ترین میان اطرافیانتان باشید! قسمت اولدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :