محمد رضا اهوارکی در
0

آقایان قد کوتاه چگونه خوشتیپ باشند؟

آقایان قد کوتاه چگونه خوشتیپ باشند؟

یک تیپ عالی فقط به طرح ها و رنگ هایی که انتخاب می کنید وابسته نیست. یک تیپ عالی یعنی شما با هر شرایطی که دارید به بهترین شکل ممکن لباس بپوشید. در این مقاله قرار است برای آقایان کوتاه قد که شاید درباره ی خوشتیپ بودن دچار تردید می شوند بنویسیم و بگوییم که داشتن بهترین تیپ وظیفه ی شماست و باید خوشتیپ باشید. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

آقایان قد کوتاه چگونه خوشتیپ باشند؟

1- مدل موی شما باید خاص باشد

سعی کنید مدل مو های افقی را روی سرتان امتحان کنید. مناسب ترین مدل مو برای شما همین ها هستند. موها را بلند تر نکنید. استفاده از ژل و چسب مو برای موهای شما اصلا توصیه نمی شود. مواد آرایشی برای مو را در حدی استفاده کنید که فقط یک حالت کلی زیبا به موی شما بدهد. همین و بس.

آقایان قد کوتاه چگونه خوشتیپ باشند؟

2- عینک های طبی خاص بر چشم بگذارید

عینک های مد روز را ببینید. به راحتی انتخاب کنید و حتی سعی کنید آن را طبق سلیقه ی خودتان شخصی سازی کنید. رنگ های سبز تیره و خانواده ی آن به شما بیشتر می آید ولی در انتخاب رنگ آزادید. هرچند اگر قد کوتاهی دارید و چشمانتان ضعیف نیست شاید این برای شما سازگار نباشد، ولی اگر به عینک علاقه دارید می توانید از عینک های بدون شماره استفاده کنید.

آقایان قد کوتاه چگونه خوشتیپ باشند؟

3- لباس های گشاد نپوشید

هرچه کوتاه تر باشید گشاد بودن لباستان بیشتر به چشم می آید. منظور ما انتخاب لباس های تنگ نیست ولی لباس هایی بپوشید که اندازه ی شما باشند و خدایی ناکرده موجب تمسخر شما توسط دیگران نشوند. هم برای بالاپوشتان و هم برای شلوار باید به دنبال اندازه های دقیق باشید. اگر این طور نیست آن را به دست خیاط بسپارید. به فاق، زیر بغل و آستین ها و قسمت پایین لباس و خلاصه قسمت های حساس پیراهن و شلوار خیلی بیشتر باید توجه کنید. اگر ورزشکار هستید اندازه کردن لباس برای شما مسلما آسان تر خواهد بود.

قانون هایی که می توانید بشکنید

پوشیدن لباس های راه راه افقی اصلا توصیه نمی شود چون شما را کوتاه تر نشان می دهد ولی طرح های ساده و نقطه دار هم مانند طرح های عمودی عمل می کنند. چرا که چشم افراد به راحتی در آن ها می چرخد و از دیدن شما دچار خستگی نمی شوند و در نهایت هیکل شما زیباتر دیده می شود. تیپ های سرتا پا یک رنگ هم از گزینه های پیش روی شما هستند.

مطالب مرتبط:

1- کوتاه ها چی بپوشند؟

2- ست کردن کفش پاشنه کوتاه و لباس مجلسی

3- راه و روش پوشیدن دامن کوتاهدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :