اصول پوشیدن پولوشرت مردانه

پولوشرت نوعی پولیور است که از پارچه کشباف تهیه می‌شود. امروزه پولوشرت یکی از لباس‌های استاندارد مردانه به شمار می‌آید که برای پوشش رسمی و غیر رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگرچه این لباس یک لباس بسیار راحت است  اما شما ممکن است خیلی ساده پولوشرت خود را اشتباه بپوشید. به همین دلیل باید اصول پوشیدن پولوشرت مردانه را یاد بگیرید و به کار ببندید.

ad banner

اصول پوشیدن پولوشرت مردانه

استایل رسمی با پولوشرت

بله، پولوشرت را می‌توانید با لباس رسمی هم بپوشید. پولوشرت می‌تواند با یک کت و شلوار تابستانی مناسب هماهنگ شود و استایلی رسمی و شیک به شما بدهد. به جای کفش کالج یا کفش رسمی همراه آن از کفش‌های کتانی استفاده کنید تا استایل شما متفاوت و شیک شود.

اصول پوشیدن پولوشرت مردانه

استایل راحتی با پولوشرت

پولوشرت‌ها به طور کلی برای استایل راحتی مردانه طراحی شده‌اند پس هماهنگ کردن آن با لباس راحت کار سختی نیست. اما اگر به دنبال روش‌های تازه‌تری هستید یک کت اسپرت و شلوار جین به همراه بوت کوتاه می‌تواند انتخاب خوبی باشد. برای استایل اسپرت‌تر یک کاپشن و شلوار جین با رنگ‌های تیره انتخاب کنید.

اصول پوشیدن پولوشرت مردانه اصول پوشیدن پولوشرت مردانه

شلوار مناسب با پولوشرت

کم دردسرترین شلواری که می‌توانید با پولوشرت مردانه بپوشید شلوار جین است. اما با شلوارهای رسمی هم می‌توان آن را پوشید به شرطی که طول بلوز به اندازه‌ای باشد که کمر شلوار را بپوشاند. اما اگر می‌خواهید آن را داخل شلوار قرار دهید باید کمربند و کفش خود را ست کنید.

کفش مناسب با پولوشرت

بوت‌های مردانه، کفش‌های کتانی و کفش کالج می‌تواند انتخاب مناسبی برای پوشیدن با پولوشرت باشد. اما این انتخاب به شلوار هم بستگی دارد مثلا بوت را حتما با شلوار جین بپوشید. کفش کالج حالتی ما بین رسمی و راحتی دارند و بهتر است با شلوارهای تنگ‌تر پوشیده شوند. در مورد کفش‌های کتانی هم از مدل‌های ساده‌تر که کمتر ورزشی به نظر  می‌رسند استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

2- جدیدترین مدلهای لباس زمستانی مردانه

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

محمد رضا در تاریخ 20 ژانویه 2017

عالی بود.تشکرارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :