chadmin در
0

آقایان چگونه لباس زیر مناسب انتخاب کنند؟ + پیشنهاد خریدخرید لب

آقایان چگونه لباس زیر مناسب انتخاب کنند؟ + پیشنهاد خریدخرید لب

لباس زیر مناسب، نقش مهمی در سلامتی بدن ایفا می‌کند. از آنجا که ناحیه میان کشاله ران یکی از نقاط حساس بدن است و امکان جذب میکرو و ویروس از این قسمت زیاد می‌باشد، لذا تا حد امکان لباس زیری برای خود انتخاب کنید که از تجمع این عوامل مضر چلوگیری کند. آن دسته از لباس‌های زیر که حاوی درصد بالایی از الیاف طبیعی همچون پنبه می‌باشند و جذب رطوبت خوبی هم دارند از جمله لباس‌های زیر نسبتا مرغوب به حساب می‌آیند. آقایان چگونه لباس زیر مناسب انتخاب کنند؟ همراه باشید.

 

پس از خواندن نکات مربوط به انتخاب و خرید لباس زیر مردانه، می‌توانید از لینک زیر خرید کنید:

 

نکات کلی در انتخاب لباس زیر آقایان (شورت مردانه)

۱- معمولا در لباس‌های زیر علاوه بر الیاف طبیعی از برخی الیاف بازیافتی همچون ویسکوز که از نظر بسیاری خواص فیزیکی و شیمیایی شبیه الیاف طبیعی همچون پنبه است، الیاف الاستان که در حقیقت الیاف کشی بوده و به منظور استرج کردن لباس زیر استفاده می‌شود که هیچ گونه عارضه‌ای به همراه ندارد و نیز الیاف پلی استر که میزان آن در ساختار لباس زیر ایراد ندارد ولی داشتن درصد بالایی پلی استر به بدن شما آسیب می‌رساند.

آقایان چگونه لباس زیر مناسب انتخاب کنند؟

۲- لباس های زیر رنگی می‌بایست ثبات رنگی بالایی داشته باشند، اگر لباس زیر به اصطلاح رنگ پس دهد با توجه به حساسیت بدن در این قسمت می‌تواند مشکلات پوستی و بیماری‌های دیگری را برای شما به وجود آورد.

 

۳- انتخاب سایز مناسب در لباس زیر (شورت مردانه) مانند سایر پوشاک حائز اهمیت است. باید لباس زیری انتخاب کنید که دقیقا سایز شما باشد. رعایت این موضوع به راحتی بدن در طول فعالیت‌های روزانه کمک می‌کند.

 

۴- برای شستشوی لباس‌های زیر حاوی الیاف کشی از آب داغ استفاده نکنید زیرا باعث آسیب دیدن لباس می‌شود و در نهایت شکل آن خیلی زود تغییر می‌کند و از بین می‌رود.

آقایان چگونه لباس زیر مناسب انتخاب کنند؟

۵- در اثر مسدود شدن کانال غدد ترشح عرق اکرین بدن دچار عارضه عق سوز می‌شود. لذا؛ لباس‌های زیر که بافت فشرده دارند و مانع از خروج گرما می‌شوند باعث عرق سوز شدن می‌شوند. عرق سوز شدگی، به سه دسته عرق سوز بلوغین، قرمز و عمیق تقسیم می‌شود. افراد بالغی که در محیط گرم کار می کنند یا لباس‌های زیر نامناسب استفاده می کنند، بیشتر دچار عرق سوزی می‌شوند.

چگونه لباس زیر مناسب مردانه انتخاب کنیم؟

یکی از مواردی که بسیاری از آقایان در خرید آن توجه لازم را ندارند، لباس زیر مناسب است.  از اصول اولیه برای انتخاب لباس زیر توجه به سایز و نوع پارچه آن است.

لباس زیر مردانه

۱- لباس زیر مردانه پاچه دار (باکسر)

اگر زیاد عرق می‌کنید و مستعد عرق سوز شدن هستید. این سبک از لباس زیر (باکسر)  امکان عبور هوا را فراهم می‌کند و در نتیجه از بروز اینگونه مشکلات جلوگیری می‌کند. اگر خواستید این نوع لباس زیر را تهیه کنید، یادتان باشد لباس زیری که پاچه‌هایی نسبتاً کوتاه و چسبان دارد و همچنین دارای کش محکمی است را در اولویت خود برای خرید قرار بدهید.

  • اگر شلوارهایتان اکثراً تنگ و چسبان هستند مانند شلوارهای مخصوص کت و شلوار و شلوار های جین چسبان، بهتر است از انتخاب این نوع لباس زیر خودداری کنید.
  • این نوع از لباس زیر مردانه به دلیل گشادی شاید برای برخی افراد آزاردهنده باشد، پس بهتر است قبل از خرید اینگونه آن‌ها این موضوع را مدنظر قرار بدهید.

 

لباس زیر مردانه

۲- لباس زیر مردانه بدون پاچه (اسلیپ)

اگر ران های بزرگی دارید لباس زیرِ بدون پاچه می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد. در غیر این صورت هر سبک لباس زیر مردانه پاچه دار و گشاد به بالا جمع شده و این جمع شدن کاملاً از روی شلوار مشخص خواهد بود و منظره خوبی را به وجود نخواهد آورد. پس بهتر است از لباس زیر مردانه بدون پاچه استفاده کنید تا از جمع شدن آن جلوگیری شود.

 

لباس زیر مردانه

۳- لباس زیر مردانه با پاچه کوتاه

لباس زیر مردانه پاچه کوتاه نوعِ کوتاهی از لباسِ زیر مردانه پاچه دار و گشاد است که معمولا بالای ران قرار می‌گیرد. اگر هیکل لاغری دارید این نوع از لباس زیر بهترین انتخاب برای شما خواهد بود، چراکه برعکس لباس زیر مردانه بدون پاچه و تنگ احساس راحتی بیشتری فراهم می کند.

اگر ران‌های بزرگی دارید این نوع لباس زیر را انتخاب نکنید زیرا ران بزرگ شما باعث می‌شود پاچه های آن به بالا بروند و این موضوع آزار دهنده خواهد بود.

به طور کلی برای خرید یک لباس زیر مناسب باید علاوه بر سایز و نوع پارچه آن به شکل بدن خود دقت کرده و لباس زیری را انتخاب کنید که در آن اساس راحتی بیشتری داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

۱- اشتباهات رایج پوشیدن لباس زیر مردانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 06 فوریه 2018

چه جالب برای خانم ها هم معرفی کنید…
ما چه مدل لباس زیری انتخاب کنیم؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :