بهراد در
0

ده خطای آقایان در لباس پوشیدن

ده خطای آقایان در لباس پوشیدن

هیچ مردی به هیچ عنوان نمیتونه یک جنتلمن واقعی باشه تا زمانی که این ده خطای آقایان در لباس پوشیدن را انجام بده. از جایی که شما برای خوندن این مقاله اومدید پس حتما یک جنتلمن هستید پس سعی کنید اشتباهات در استایلتون را کم کنید و این هم ممکن نیست اگه ده خطای آقایان در لباس پوشیدن را ندونید. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا چند تا نصیحت مجانی و دوستانه بهتون بکنیم.

خییلی سریع میریم سراغ ده کار که اصلا جالب نیستند.

1- مناسب سن لباس نپوشیدن

متناسب سن لباس نپوشیدن چیزیه که خیلی باعث پایین اومدن کلاس شما میشه و به هیچ عنوان نباید انجامش بدید. ولی متاسفانه چیزی هست که خیلی زیاد اتفاق میوفته. مثلا ممکنه شخصی رو با نصف سنتون ببینید که یک کتونی آدیداس خوشگل پوشیده و بهش میاد ولی حتی فکرشم نکنید که ممکنه همون کفش رویایی شما باشه، همچنین کاری نکنید که پیر تر از سنتون بنظر بیاید.

2- لباس زیر تو دید باشه

اگه پایین تر پوشیدن لباس زیر رو نمیتونید به کلی انجام بدید، سعی کنید به اطرافیان و اشخاص رهگذر رحم کنید. اونها باید این انتخاب رو داشته باشند که بخوان یا نخوان لباس زیرتون رو ببینند. مطمئن باشید هیچکس با نشون دادن برند لباس زیرش آدم بزرگی نشده و مطمئنا هیچکس به این دلیل با شما دوست نمیشه. قول میدم و حتی حاضرم شرط ببندم.

3- کفشتون پاره هست

کفش ها چیزی هستند که باید زودتر از باقی موارد به روز بشوند چرا که بیشترین آسیب و خوردگی تو اونها رخ میده. ممکنه کفش هاتون به جایی رسیده که بشه گفت تاریخشون داره میگذره و فکر نکنید با اینکار میتونید آدم خسته تری بنظر بیاید بلکه دیگه جذاب نیستید و هیچ جنتلمنی نباید این کار را به هیچ عنوان انجام بده.

4- هنوز هم لباس های لوگو دار میپوشید

این موضوع کمی با مورد 1 بر هم نهی دارد ولی باید یادتون باشه که هر از چند گاهی لباس لوگو دار پوشیدن کسی رو نکشته ولی اینکه بخواهید همیشه اینکار رو بکنید باید بگم متاسفانه خیلی بی کلاسیه و همه چیز جای خودش و سن مناسب خودش رو داره.

5- یقه هفت خیلی باز می پوشید

طبق آمار خیلی از خانم ها از این پوشش آقایون خوششون نمیاد و اگر شما فقط با این موارد برخورد داشتید باید گفت که جمعیت خیلی خیلی بیشتری هستند که دوست ندارند سینه و موهای سینه عزیز شما رو ببینند و تموم شد رفت.

6- همیشه پیراهن مشکی می پوشید

باز هم قصد جسارت نیست ولی پوشیدن همیشه پیراهن مشکی مخصوصا با کت و شلوار میتونه طرف رو بی کلاس جلوه بده پس کاری کنید تا مثل جنتلمن باشید مطمئن باشید حتی اگه اندام درشتی دارید می تونید خیلی از مواقع از رنگ های تیره دیگر استفاده کنید و شاید دیگه به مشکی برنگردید.

7- لباساتون خیلی تنگه

باوری وجود داره که برخی فکر می کنند پوشیدن لباس تنگ باعث میشه همه بدنشون تو همون لباس جمع بش ولی حقیقتا برعکسش درسته و حتی اگه بدن یک ورزشکار را دارید نباید همیشه چنین لباسایی بپوشید چون اگه در چند دیدار با چنین لباسایی ظاهر بشید طرف مقابل فکر میکنه شما خیلی به بدنتون مینازید و دوست دارید به این شیوه بقیه رو به سمت خودتون جلب کنید که یک کار خیلی اشتباهه.

ده خطای آقایان در لباس پوشیدن

8- شلوارتون مناسبتون نیست

اگه شلوارتون خیلی تنگ هست و نمی تونید حرکت کنید (مشکلات ظاهری از باقی زوایا نادیده گرفته شده)، و یا اینکه به قدری گشاده و بلنده که روی زمین کشیده میشه باید بدونید اینها اصلا کار یک جنلمن نیست و شما دارید به خودتون هم ظلم میکنید. شلواری انتخاب کنید که مناسبتون باشه تا خیلی خوب تر بنظر بیاید.

9- تو اتاق عینک آفتابی زدن

آفتاب بدم خدمتتون. شاید بهترین حرف برای چنین افرادی باشه. مطمئن باشید با عینک آفتابی زدن تو خونه کسی بنده برگزیده خدا نمیشه و خیلی راحت باعث میشه افراد افکار دوگانه ای دربارتون پیدا کنند که بهترین اونها و بازم تاکید میکنم بهترین اونها اینه که شما خدایی نکرده کور هستید.

10- پوشیدن کتانی در مسافرت

یکی دیگه از ده کار که اصلا جالب نیستند اینه که تو مسافرت یا هر جای دیگه بجز در حال دویدن کتانی را بپوشید. مطمئن هستم که کفش کار به اندازه کافی راحت نیست ولی وقتی احتمال میدید که ممکنه با جنس مخالف برخورد کنید باید بدونید که اونها اولین تاثیر را از ظاهر شما میگیرند که یکی از مهمترین همینه. پس حواستون باشه.

مطالب مرتبط:

1- ۱۰ اشتباه که شمارا پیرتر نشان می دهد

2- اشتباهات در هنگام پوشیدن کت و شلوار

3- اشتباهات ظاهری روزانه که ناخودآگاه انجام می دهیددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :