حانیه محمد علی در
0

10 اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

10 اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

هر شخصی ممکن است در انتخاب استایل خود دچار اشتباه شود. نباید خیلی سخت‌گیرانه عمل کنیم ولی بعضی از اشتباه‌ها را نباید انجام داد. 10 اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان را در این مقاله به شما یادآور می‌شویم.

10 اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

1- سایز لباس

اشتباه رایجی که وجود دارد، خرید لباس‌های سایز بزرگ است. با این احتمال که اگر هم چاق شدیم، باز امکان استفاده از آن‌ها وجود داشته باشد. و مدت زمان طولانی از آن ها بهره ببریم. چند فاکتور مهم که در خرید خود باید دقت کنید عبارتند از: آستین‌ها، که باید کاملا اندازه باشند، و سرشانه‌ها از شانه‌ها افتاده‌تر و پایین‌تر نباشند و اندازه عرض طبیعی شانه‌هایتان باشد.

2- باز گذاشتن دکمه‌های لباس

پیراهن، بدن شما در بر می‌گیرد. باز گذاشتن تعداد زیادی از دکمه‌ها باعث می‌شود شما منظم و رسمی دیده نشوید.

اگر پیراهنی دارید که سبک آن، مدل باز است. سعی کنید زیر آن، تیشرت یا یک زیر پیراهن بپوشید که جلوی باز بودن بیش از حد آن را بگیرد.

3- حذف برچسب قیمت

حتما اتیکت قیمت و مارک لباس‌هایی را که از فروشگاه‌ها تهیه می‌کنید، از لباس خود جدا کنید.

4- لباس رسمی در عین راحتی

سعی کنید در عین‌حال که لباس رسمی پوشیده‌اید، بسیار رسمی و اتو کشیده نباشید. زیرا هر چه درعین منظم بودن صمیمی‌تر به نظر برسید، بهتر است.

 5- شلوار بلند

ساده‌ترین و مهم‌ترین راه برای ساخت استایلی شیک، انتخاب شلوار مناسب است. شوارهایتان باید قدی مناسب داشته باشد، نه بلند، و نه کوتاه. دقت داشته باشید که از شلوارهای فرسوده و قدیمی که زانو انداخته‎اند و رنگ‌شان رفته است، استفاده نکنید.

6- لباس‌های تنگ

همه مردان علاقه دارند، بدن‌شان بی‌نقص دیده شود. ولی هر فردی بدن متفاوتی از دیگری دارد. و همه نمی‌توانند از لباس‌های بسیار جذب و بدن‌نما استفاده کنند. بلکه اگر لباس‌های تنگ بپوشند، باعث می‌شود بدنشان بیشتر آز آنچه هست بزرگ دیده شود.

7- تیشرت

همه شما افرادی باهوش، زیرک و ریز بین هستید. و می‌دانید که پوشیدن تیشرت در همه‌ی موقعیت‌ها مناسب نمی‌باشد. پس با توجه به مراسم‌هایی که شرکت می‌کنید، لباس‌هایتان را انتخاب کنید.

8- کفش

به یاد داشته باشید که همیشه کفش‌های شما، تکمیل کننده استایل شما هستند. و بسیاری عقیده دارند که مردها را از کفش‌هایشان می‌توان شناخت. پس در انتخاب و خرید آن‌ها دقت و ظرافت کافی را داشته باشید.

9- جزئیات لباس

به یاد داشته باشید که جزئیاتی مانند: کراوات، دستمال گردن و … نقش بسیار مهمی در ست لباس شما دارند. پس هیچ زمان، آن‌ها را دست کم نگیرید.

10- استفاده از گیره کراوات و جلیقه

استفاده از گیره کراوات، برای نگه داشتن کراوات در جای خود، بسیار مهم است و هم چنین جلوه خاصی نیز به آن می‌دهد. جلیقه نیز برای پیراهن، همین نقش را دارد. اگر خواستید ست خود را چشمگیرتر کنید، حتما از آن استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- ۵ نکته برای خوش تیپ شدن آقایان

2- با پلیور یقه هفت مردانه چی بپوشید؟

3- سه قانون طلایی برای ترکیب کردن الگوهای لباس   

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناصر در تاریخ 10 ژانویه 2017

با شماره دو تا یه حدی مخالفم باز گذاشتن ۱ یا ۲ دکمه خیلی مواقع البته بستگی به نوع پیراهن باعث جذابیت خواهد شد که البته به اعتماد به نفس بالایی هم احتیاج دارد کسانی مثل مارک انتونی و دیکاپریو میبینیم که دکمه خود را که باز میگذارند بسیار جذاب میشوند دکمه هارو خیلی هم نباید باز گذاشت که من فکر میکنم در مکان های غیر رسمی تا باز کردن دو دکمه هیچ مشکلی ندارد و باعث جذابیت بیشتر میشودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :