با پلیور یقه هفت مردانه چی بپوشید؟

پلیورهای مردانه انواع مختلفی دارند و معمولا بر اساس شکل یقه دسته بندی می‌شوند مثل پلیور یقه اسکی، یقه گرد و یقه هفت. هر پلیوری با هر فرم یقه‌ای قوانین خاص خود را برای ست کردن با لباس‌های مختلف دارد، یکی از این پلیورها، پلیور یقه هفت است که استایل آن تا اندازه‌ای متفاوت است و لباس‌هایی  که زیر آن پوشیده می‌شود اهمیت زیادی دارد. استایل صحیح پلیور یقه هفت نیاز به رعایت نکاتی دارد که در این مطلب با آن‌ها آشنا خواهید شد. با پلیور یقه هفت مردانه چی بپوشید؟

ad banner

با پلیور یقه هفت مردانه چی بپوشید؟

پلیورهای یقه هفت از لباس‌های ضروری مردانه هستند که هر آقای خوش لباسی به آن احتیاج دارد. تاریخ ظهور این پلیورها به دهه 1920 باز می‌گردد، زمانی که استایل جوانانه باب روز شد. در این زمان این پلیورها طرح‌دار بودند و رنگ‌های روشنی داشتند. در حال حاضر این پلیورها انواع مختلفی دارند و می‌توانند ساده یا طرح‌دار یا در رنگ‌ها و از جنس‌های مختلفی باشند.

با پلیور یقه هفت مردانه چی بپوشید؟

استایل راحتی

یکی از مرسوم‌ترین تیپ‌ها با پلیور یقه هفت ترکیب آن با پیراهن مردانه و کت و شلوار است اما این به معنای آن نیست که این پلیورها فقط برای استایل رسمی ساخته شده‌اند و می‌توان استایل‌های راحتی مناسبی با این لباس به وجود آورد.

با پلیور یقه هفت مردانه چی بپوشید؟

در استایل راحتی پیراهنی که زیر پلیور می‌پوشید بهتر است رنگی متضاد با آن داشته باشد یعنی اگر پیراهن روشن است پلیور تیره باشد و بالعکس. همچنین پلیور طرح‌دار را با پیراهن ساده و پیراهن طرح‌دار را با پلیور ساده بپوشید. البته هر دو هم می‌توانند ساده باشند اما هر دو نباید طرح‌دار باشند. زیر پلیور یقه هفت می‌توان تی‌شرت و بلوز هم پوشید به شرطی که فرم یقه مناسبی داشته باشد. بلوز و تی‌شرت یقه گرد انتخاب مناسبی برای پوشیدن زیر پلیور هستند.

با پلیور یقه هفت مردانه چی بپوشید؟

استایل رسمی

استایل رسمی با پلیور یقه هفت شامل پیراهن دکمه‌دار مردانه، شلوار پارچه‌ای با کت و کفش رسمی است که می‌تواند با کراوات هم همراه شود. در مورد رنگ و طرح آن نیز مانند استایل راحتی عمل کنید.

با پلیور یقه هفت مردانه چی بپوشید؟

مطالب مرتبط:

1- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

2- جدیدترین مدلهای لباس زمستانی مردانه

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :