محمد رضا اهوارکی در
0

انتخاب کت و شلوار با توجه به فرم بدن

انتخاب کت و شلوار با توجه به فرم بدن

هیچ چیزی نمی‌تواند برای استایل شما بدتر از یک کت و شلوار بد قواره باشد. حتما شما هم افرادی را دیده‌اید که کت و شلوار نامناسب می‌پوشند. برای شیک پوش بودن نیازی نیست که پول زیادی برای خرید لباس خرج کرد، کافیست لباس مناسب خود را بخرید. انتخاب کت و شلوار با توجه به فرم بدن در این مقاله بخوانید. 

کت و شلوار مردانه مناسب افراد قد کوتاه

انتخاب کت و شلوار با توجه به فرم بدن

اگر قد کوتاهی دارید به دنبال کت های دو دکمه باشید. بهترین گزینه برای ست شدن با شلوارتان است. باید کت شما 10 الی 12 سانتی متر بالای کمرتان قرار بگیرد و به دنبال شلوارهای راسته باشید که قد شما را بلندتر نشان دهد.

رنگ هم مهم است. باید به جای کت‌های اسپرت و شلوارهای نخی، کت و شلوارهای با تیره رنگ بپوشید.

کت و شلوار مردانه مناسب افراد چهار شانه

انتخاب کت و شلوار با توجه به فرم بدن

اگر سرشانه‌های بزرگ و پهن دارید نباید کت چهارخانه مردانه بپوشید و به جای آن از کت‌های راه راه عمودی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. کت دو دکمه بهترین انتخاب بای افرادی است که سرشانه‌های پهن دارند.

کت و شلوار مردانه مناسب افراد لاغر

انتخاب کت و شلوار با توجه به فرم بدن

کت و شلوار آقایان دارد به سمت یقه‌های گشادتر و پهن‌تر می رود. به دنبال یقه‌های باریک و استاندارد باشید و سعی کنید عرض آن‌ها از 6 سانتی‌متر بیشتر نباشد. کت‌های شش دکمه برای شما نیز مناسب است چرا که به بدن شما حجم می‌دهد و همچنین قالب شما را بزرگ‌تر می‌کند. کت و شلوار آبی بهترین رنگ برای شماست.

کت و شلوار مردانه مناسب افراد قد بلند

انتخاب کت و شلوار با توجه به فرم بدن

آقایان بلند قد باید دنبال کت‌های سه دکمه باشند. این کت‌ها مناسب قد شماست برعکس کت‌های دو دکمه که قالب بدن شما را کوتاه‌تر جلوه می‌دهند. هرگز کت کوتاه نپوشید. این مدل‌ها برای آقایان با قد متوسط مناسب است ولی برای شما اصلا جالب نخواهد بود.

مطالب مرتبط:

1- چگونه با کت و شلوار استایلی معرکه بسازیم؟

2- 8 مدل پوشت یا دستمال جیبی برای کت و شلوار

3- چگونه کت مخمل مردانه بپوشیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :