چگونه لباس شب انتخاب کنم؟

درسته که پوشیدن لباس شب برای مهمانی های خاصی مانند عروسی، نامزدی و … است و شایدم در تمام سال یه بار بیشتر اتفاق نیافته اما تیپ و ظاهر شما همان یک شب هم باید فوق العاده باشه. چگونه لباس شب انتخاب کنم؟ عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. 

1- الهام بگیرید

اگر قصد خرید و یا دوخت یک لباس شب شیک برای مهمانی و یا عروسی را دارید باید حداقل 4 تا 6 هفته قبل از این مراسم کارهای مربوط به آن را انجام دهید. خوبه که اول سری به ژورنال ها و مجلات آنلاین مد بزنید و از مدل های جدید آگاه بشید. سپس با توجه به سلیقه خود نزد خیاط و یا فروشنده لباس مدنظر خود بروید.

2- فرم بدنی خود را بشناسید

اینکه لباس شبی که انتخاب می کنید به تن تان بشیند مهم تر از برند و یا جنس پارچه آن خواهد بود. در این مورد مقاله همکارم بهراد در مورد لباس متناسب با هیکل بانوان را حتما بخونید. قبل از خرید و یا دوخت لباس از فرم بدنی خود آگاه شوید: اندام سیبی شکل، ساعت سنی و یا گلابی شکل هر کدام لباس مناسب خود را نیاز دارند.

3- رنگ مناسب را انتخاب کنید

رنگ های مختلف داستان های مختلفی پشت سر خود دارند. کسی که رنگ قرمز می پوشه مطمئنا در کانون توجه دیگران قرار میگیره و کسی که رنگ سیاه انتخاب میکنه محافظه کار، رنگ آبی نشون دهنده اعتماد به نفس و … اصلا بد نیست این مقاله رو بخونید: آیا رنگ ها بر روحیه انسان تاثیر گذارند؟

مطالب مرتبط:

1- لباس مجلسی برای خانم های خوشتیپ

2- چگونه لباس مجلسی بپوشم؟

3- چگونه لباس مجلسی مناسب بخرم؟

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :