سارا هنجنی در
0

چگونه لباس شب انتخاب کنم؟

چگونه لباس شب انتخاب کنم؟

درسته که پوشیدن لباس شب برای مهمانی های خاصی مانند عروسی، نامزدی و … است و شایدم در تمام سال یه بار بیشتر اتفاق نیافته اما تیپ و ظاهر شما همان یک شب هم باید فوق العاده باشه. چگونه لباس شب انتخاب کنم؟ عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. 

1- الهام بگیرید

اگر قصد خرید و یا دوخت یک لباس شب شیک برای مهمانی و یا عروسی را دارید باید حداقل 4 تا 6 هفته قبل از این مراسم کارهای مربوط به آن را انجام دهید. خوبه که اول سری به ژورنال ها و مجلات آنلاین مد بزنید و از مدل های جدید آگاه بشید. سپس با توجه به سلیقه خود نزد خیاط و یا فروشنده لباس مدنظر خود بروید.

2- فرم بدنی خود را بشناسید

اینکه لباس شبی که انتخاب می کنید به تن تان بشیند مهم تر از برند و یا جنس پارچه آن خواهد بود. در این مورد مقاله همکارم بهراد در مورد لباس متناسب با هیکل بانوان را حتما بخونید. قبل از خرید و یا دوخت لباس از فرم بدنی خود آگاه شوید: اندام سیبی شکل، ساعت سنی و یا گلابی شکل هر کدام لباس مناسب خود را نیاز دارند.

3- رنگ مناسب را انتخاب کنید

رنگ های مختلف داستان های مختلفی پشت سر خود دارند. کسی که رنگ قرمز می پوشه مطمئنا در کانون توجه دیگران قرار میگیره و کسی که رنگ سیاه انتخاب میکنه محافظه کار، رنگ آبی نشون دهنده اعتماد به نفس و … اصلا بد نیست این مقاله رو بخونید: آیا رنگ ها بر روحیه انسان تاثیر گذارند؟

مطالب مرتبط:

1- لباس مجلسی برای خانم های خوشتیپ

2- چگونه لباس مجلسی بپوشم؟

3- چگونه لباس مجلسی مناسب بخرم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :