محمد رضا اهوارکی در
0

من با این شکمم چی بپوشم؟

من با این شکمم چی بپوشم؟

شکم داشتن یکی از بزرگترین معضلات برای آقایانی است که می خواهند خوش تیپ باشند. پیدا کردن لباس های راحت، همیشه مجبور بودن به داخل دادن شکم، پاره شدن دکمه ها یا لباس ها از مواردی است که آقایان چاق همیشه از آن ها رنج می برند. در این مقاله برایتان یک سری راه حل ها اندیشیده ایم. با ما همراه باشید.

من با این شکمم چی بپوشم؟

1- با پوشیدن ژاکت یا کت راحت باشید

اولین و مهمترین آیتمی که باید روی آن تمرکز کنید کت است، زیرا باعث می شود شکم شما به چشم نیاید و دیگران تصویر مناسبی از شما در ذهن داشته باشند. بلیزر، کت اسپرت، اورکت و همه ی این ها مواردی هستند که مناسب شما هستند. کت های شش دکمه بهترین انتخاب برای شما هستند اگر از رنگ های تیره استفاده کنید. خطوطی که روی کت وچود دارد باعث می شود شما کشیده تر و بلندتر دیده شوید. برای عالی تر شدن تاثیر آن، یک کت تیره را از روی پیراهن سفید راه راه عمودی به تن کنید.

من با این شکمم چی بپوشم؟

2- فیت بودن لباس مهم است

افراد چاق باید لباس هایی بپوشند که با شکل کلی بدن آنها فیت است و مخصوص آن ها طراحی شده است. مد روز را رها کنید و به دنبال لباس های باکیفیت و مناسب باشید:

  • وقتی باید چیزی را پنهان کنید، سعی نکنید آن را نمایان کنید : کم لباس پوشیدن و یا پوشیدن لباس های تنگ موجب می شود که شکم شما بیشتر نمایان شود و در نتیجه تیپ شما تحت تاثیر قرار می گیرد، لباس هایی بپوشید که شما را خوش تیپ تر نشان دهند و شکم شما را نمایان نکنند.
  • لباس هایی بخرید که همین الان اندازه ی شما هستند: خریدن لباس ها با این فکر که بعده ها لاغر می شوم فایده ای ندارد. سعی کنید لباسی بپوشید که الان شما را خوش تیپ نشان می دهد.

من با این شکمم چی بپوشم؟

3– لباس های کم وزن انتخاب کنید

تا جایی که می توانید باید لباس های کم وزن انتخاب کنید:

  • از پوشیدن پارچه هایی مثل ساتن، ابریشم و لاکریا دوری کنید: این پارچه بیشتر روی برآمدگی های بدن شما آویزان می شوند و آن را نمایان می کنند. پس از پوشیدن آن ها دوری کنید.
  • از سویشرت های بگی آویزان دوری کنید: به جای آن به دنبال سویشرت های یقه هفتی باشید، که بدن شما را حجیم تر نشان ندهند.

من با این شکمم چی بپوشم؟

4- لباس های کشی انتخاب کنید

این به معنی پوشیدن لباس های تنگ نیست، بلکه منظور ما لباس هایی است که به شما حین انجام فعالیت های روزانه راحتی می دهند. وقتی در اداره راه می روید، خم می شوید که تلفن همراهتان را بردارید و در کل مواقعی که پارچه کشیده می شود باید پارچه ی مقاومی انتخاب کرده باشید که پاره نشدنش تضمین شده باشد.

من با این شکمم چی بپوشم؟

5- لباس های تیره ی تک رنگ انتخاب کنید

تا حالا شنیده اید که می گن : ” مشکی رنگ چاق هاست.” رنگ های روشن جلب توجه می کنند با اینکه رنگ های تیره توجهات را دفع می کنند. اگر کمر و شکمتان خیلی بزرگ تر از پاهاست، سعی کنید در بالا تنه تیره و در پایین تنه روشن بپوشید.

البته منظور ما از تیره فقط مشکی نیست. طوسی و سرمه ای و آبی تیره هم از مواردی هستند که مناسب تیپ شما هستند.

من با این شکمم چی بپوشم؟

6- اکسسوری هایتان را هوشمندانه انتخاب کنید

در انتخاب اکسسوری ها به این موارد دقت کنید:

  • ساس بند از کمربند بهتر است.
  • به کمر شلوارها خیلی دقت کنید. طوری آن را انتخاب کنید که شکمتان از جلوی شلوار آویزان نشود.
  • کراوات شما باید از افراد دیگر عریض تر باشند. وقتی آن را گره می زنید سر آن باید تا نزدیکی کمربند شما بیاید.
  • اگر قصد ساعت انداختن دارید ، بند آن را عریض انتخاب کنید
  • کلاهی استایلیش انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

1- کوتاه ها چی بپوشند؟

2- چگونه مانند یک جنتلمن لباس بپوشیم؟

3- آقایان برای کنسرت چی بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :