بهراد در
0

لباس موتور سواری

لباس موتور سواری

خیلی دیده میشه که افراد با تک چرخ زدن و انجام کارهای احمقانه سعی دارند دل کسی که دوستش دارند رو بدست بیارند، ولی آیا واقعا موفق هم میشن یا اینکه موتورسواری و لباس موتور سواری از نظر خانم ها خیلی قدیمی و غیر جذاب هستش؟ در این مقاله سعی می کنیم بگیم اگر هم وقتی خواستید با موتور سواری دل کسی رو بدست بیارید باید چطور لباس بپوشید. با چی بپوشم همراه باشید تا جوابش رو بدونید.

یه سر به اینستاگرام و یا تلگرام بزنید و می بینید که خیلی ها هستند که حتی با موتورهای خیلی گرون یک لباس عادی و معمولی پوشیدن و فکر می کنند شاید به این وسیله می تونند با کسی دوست بشن. واقعا میشه؟ یا اینکه لباس موتور سواری چیزی دیگری هستش؟

از یکی از موتورسوار های خیلی خوشتیپ وقتی پرسیده شد، در جواب گفت، موتور هم مثل هر وسیله ای برای راحتی و حمل و نقل هستش و اینکه کسی بخواد باهاش خوشتیپ بنظر بیاد باید خیلی بیشتر از یک موتور داشته باشه.

من به شخصه خیلی ها رو دیدم که با موتور دل معشوقشون رو بدست آوردن ولی نه با تک چرخ زدن و نه جفتک انداختن. یکی از چیز هایی که خانم ها بسمتش جلب میشن حس قدرت هستش و توی خیلی از نظرسنجی ها مشخص شده که لباس چرم چنین جلوه ای رو به آدم ها – نه فقط آقایان -میده. و همین جا مشخص میشه چرا بیشتر موتور سوار های کشور عزیزمون به هیچ جایی نمیرسن که هیچ، در برهه ای از زمان ممکنه بیوفتن و گردنشون هم بشکنه. خب موتور جای جفتک انداختن نیست.

لباس موتور سواری

پس اگه دوست دارید با موتورتون جذاب تر دیده بشید، یک ژاکت چرم شیک، نه مال 50 سال پیش، یکی از ابتدایی ترین چیز هایی هست که بهتون کمک میکنه و مثل باقی توصیه های من در مقالات پیش، هیچ وقت صندل نپوشید. شلوار کردی هم ممنوع ( مشخص کنید می خواهید بدنتون باد بخوره یا اینکه خوشتیپ دیده بشید)

مطالب مرتبط:

1- چرا باید ژاکت چرم خرید؟

2- از کفش های چرم جیر چه می دانید؟

3- نحوه نگهداري كفش چرم

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :