ملزومات شیک‌پوشی برای آقایان

0

خوش‌ تیپ‌تر شدن به قیمت لباس‌هایی که انتخاب می‌کنید ربطی ندارد و یک حس درونی است. در این باره در چی بپوشم برایتان زیاد نوشته ایم. اعتماد به نفس شما و بلند اندیشی‌تان است که می تواند در خوش‌ تیپ‌تر نشان داده شدن شما موثر باشد. اما در این مقاله به بررسی ۷ مورد لباسی می‌پردازیم که از جمله ملزومات شیک‌پوشی برای آقایان به شمار می‌روند. با ما همراه باشید.

۱- ساعت

ملزومات شیک‌پوشی برای آقایان

شما قرار نیست هر چند وقت یکبار ساعت عوض کنید و ما هم این کار را پیشنهاد نمی‌کنیم. به همین دلیل ساعت جزو یکی از ارکان اصلی تیپ شما خواهد شد. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم از برندهای معتبر ساعت خریداری کنید زیرا با وجود این که قیمت گرانی دارند، شما مطمئن خواهید بود که جنسی با کیفیت خریداری کرده‌اید و مدت‌ها برای شما کار می‌کند. برندهای معتبر ساعت مثل رولکس، کاسیو و سیتیزن. این‌ها برندهایی هستند که ارزش خریده شدن را دارند.

۲- بوت چرمی

ملزومات شیک‌پوشی برای آقایان

یکی دیگر از آیتم‌هایی که همیشه به شما پیشنهاد می‌کنیم تهیه کرده و بپوشید بوت‌های چرمی هستند. بوت‌های چرمی استایل شما را مردانه‌تر نشان می‌دهند و اعتماد به نفس شما را بالا می‌برند. پس در انتخاب بوت‌های با کیفیت‌تر (هرچند گران‌تر) مصمم باشید.

۳- شلوار جین

ملزومات شیک‌پوشی برای آقایان

جین‌ها به اندازه ساعت گران نیستند ولی پیشنهاد ما این است که از برند‌های معتبر شلوار جین خریداری کنید که سال‌های سال برایتان ماندگاری داشته باشند. به این دلیل که شلوار جین از مواردی است که شما در طول روز زیاد استفاده می‌کنید.

۴- کیف پول

ملزومات شیک‌پوشی برای آقایان

هر چند وقت یکبار کیف پولتان را عوض می‌کنید؟ ۶ ماه؟ یکسال؟ دوسال؟ بله درست است ما عادت نداریم کیف پولمان را زیاد تغییر دهیم و به همین دلیل هم پیشنهاد می‌کنیم کیف پولی با کیفیت تهیه کنید که ماندگاری آن بالا باشد. نکته دیگری که در انتخاب کیف پول باید رعایت شود تعداد جای تعبیه شده روی آن است.  تعداد محفظه‌های کیف پول هرچه بیشتر باشد شما استفاده بیشتری از آن خواهید کرد.

۵- ژاکت چرمی 

ملزومات شیک‌پوشی برای آقایان

همان‌طور که می‌دانید ژاکت‌های چرمی موتور سواری این سال‌ها شدیدا مد شده اند و ما نیز تهیه کردن یکی از آن‌ها را پیشنهاد می‌کنیم. این ژاکت‌ها تیپ شما را مردانه‌تر و جذاب‌تر نشان می‌دهند که شاید هر نوع پوشاک دیگری نتواند این کار را برای شما انجام دهد. اگر یک ژاکت چرمی ندارید مطمئنا بیشتر شانس داشتن تیپی جذاب را از دست داده‌اید. علاوه بر مشکی رنگ قهوه‌ای روشن نیز از انتخاب‌های خوب شما می‌تواند باشد.

۶- کت و شلوار

ملزومات شیک‌پوشی برای آقایان

کت و شلوارهای دو تکه یا سه تکه معمولا ارزان نیستند مسلما باید هزینه زیادی برای خریدشان بکنید ولی در عوض دفعاتی که در طول سال باید خریده شوند یک یا نهایتا دوبار است. پس سعی کنید جنسی خوب و با کیفیت بخرید که در محل کار و یا در موقعیت‌های رسمی خوب ظاهر شوید.

۷- عینک آفتابی

ملزومات شیک‌پوشی برای آقایان

جنس‌های خوب عینک علاوه بر جذاب‌تر و خوش‌تیپ‌تر کردن شما محافظ چشم شما در برابر اشعه نور خورشید هستند. در خرید یک عینک آفتابی با کیفیت تردید نکنید و مطمئن باشید که یک عینک آفتابی با کیفیت از چند عینک آفتابی کم کیفیت بهتر است.

مطالب مرتبط:

۱- چرا ساعت های رولکس اینقدر گران هستند؟

۲- گران قیمت ترین کفش جهان

۳- لباس گران یا ارزان؟ کدام را بخریم؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :