بهراد در
0

چرا ساعت های رولکس اینقدر گران هستند؟

چرا ساعت های رولکس اینقدر گران هستند؟

تا حالا شده از خودتون پرسیده باشید که چرا ساعت های رولکس اینقدر گران هستند و چرا تقاوت قیمت فاحشی با خیلی دیگه از برند های ساعت سازی دارند؟ در این پست قصد داریم چندین مورد که برای روشن شدن اینکه چرا ساعت های رولکس اینقدر گران هستند رو به اطلاع شما برسونیم تا سری بعد که به یک ساعت فروشی رفتید و سراغ ساعت رولکس رو گرفتید از شنیدن قیمت اون شکه نشید. با چی بپوشم همراه باشید.

می دونید کدوم برند ساعت اولین بار ساعت ضد آب رو اختراع کرد؟ کدوم برند ساعت سازی ساعت های اتوماتیکی که بدون باتری کار می کردن رو اختراع کرد؟ کدوم اولین بار از کوارتز برای بالا بردن دقت ساعت هاش استفاده کرد؟ کی جز اولین کمپانی های استفاده از سرامیک برای قسمت نگهدارنده شیشه بود؟ نمی دونی؟ تزه می پرسی چرا رولکس گرونه؟ همه کار برند رولکس بود.

البته با اینهمه تاریخچه غنی و ابتکاراتی که داشته، این برند در دهه 1950 آنچنان گرون نبوده و تقریبا هر کسی می تونسته یک ساعت ضد آب Submariner  که اولین ساعت ضد آب بود رو بخره.

چرا ساعت های رولکس اینقدر گران هستند

همونطور که می دونید دنیای مد پر شده از قدرتو نفوذ افراد مختلف و برا همین هم وقتی برندی توسط خیلی از افراد قدرتمند دنبال یشه، قیمتش بالا و بالاتر میره. این رو بذارید کنار این موضوع که رولکس برای ماندگاری، زیبایی و اشرافیت بیشتر، در بسیاری از قطعات ساعت از الماس و طلا استفاده می کنه. پس زیاد هم دور از انتظار نیست که قیمت این ساعت و جواهر زیاد باشه.

چرا ساعت های رولکس اینقدر گران هستند

این برند ساعت سازی محبوب افراد مختلفی نظیر، فیدل کاسترو، دالای لاما و رییس جمهور آمریکا روزولت و خیلی افراد مشهور دیگه هستش.

این برند همچنین برای اینکه عموم مردم متوج پیچیدگی بیش از حد موتور این ساعت بشن، ویدیویی رو آماده کرده تا تعداد قطعات بکار رفته تو این ساعت رو به من و تو نشون بده و به رخ رقیبش بکشه. در زیر این ویدیو رو می بینید.

مطالب مرتبط:

1- ساعت مچی شخصیت جیمز باند از کدام برند است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :