محمد رضا اهوارکی در
0

ساعت مچی شخصیت جیمز باند از کدام برند است؟

ساعت مچی شخصیت جیمز باند از کدام برند است؟

شخصیت جیمز باند یا مامور معروف ۰۰۷ را همه می شناسیم. ساعت مچی شخصیت جیمز باند از کدام برند است؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی برندهایی که مرد علاقه شخصیت جمیز باند بوده است بپردازیم. 

single_content ad banner

ایان فلمینگ خالق و نویسنده ی کتاب های جیمز باند به صورت صریح درباره ی انداختن ساعت Rolex Oyster به دست او در قسمت On Her Majesty’s Secret Service اشاره می کند و کارگردان این فیلم نیز این را قبول می کند تا فیلم هایی که تا سال ۱۹۹۵ از این شخصیت ساخته می شود ساعت هایش با برند رولکس هستند. از این سال به بعد سمت گیری کارگردانان به سمت ساعت های برند Omega بیشتر می شود.

ساعت مچی شخصیت جیمز باند از کدام برند است؟

بازیگر نقش باند یعنی شون کانری علاوه بر ساعت مچی رسمی اش، ساعت اسپرت و ورزشی اش که با نام Rolex Oyster Prepetual بود شهرت پیدا کرد. این ساعت ها به مرور معروف شدند و با اینکه در سال ۱۹۶۵ به قیمت ۲۵ دلار به فروش رفتند اما در سال ۲۰۱۳ خریداری پول دار آن ها را به قیمت ۱۰۳هزار دلار خرید.

ساعت مچی شخصیت جیمز باند از کدام برند است؟

وقتی جورج لزنبی به عنوان کاراکتر باند انتخاب شد ساعت pre-Daytona Rolex Chronograph  او روی مچ اش خیلی مورد توجه قرار گرفت. در ۷ فیلم بعدی جیمز باند ماموران 007 در این فیلم ساعت هایی با برندهایی شامل Hamilton, Seiko, Rolex را به دست انداختند. برای مثال در فیلم For Your Eyes Only ساعت Alarm-Chrono سیکو را در دست مامور ۰۰۷ مشاهده می کنیم.

وقتی تیموثی دالتون نقش باند را بر عهده گرفت برند Heuer مورد توجه کارگردانان بود که در فیلم The Living Daylights در کارهای جاسوسی هم مورد استفاده قرار می گرفت.

حضور پیرس بروسنان در این نقش را در سال ۱۹۹۷ داشتیم که در فیلم Goldeneye ساعتی با برند امگا با نام Omega Era را به دست کرده بود. ساعتی فوق العاده در نوع خود و در آن زمان بود و می بینیم که در اکثر فیلم های جیمز باند هم از آن به طرق مختلف استفاده شده است.

ساعت مچی شخصیت جیمز باند از کدام برند است؟

بروسنان و جایگزین موفق او تا کنون یعنی دنیل کریگ دوران خوبی را در این نقش تجربه کرده اند و در فیلم نهایی آن ها یعنی Spectre ساعت Aqua Terra را در دست دنیل کریگ مشاهده می کنیم.

مطالب مرتبط:

1- راهنمای خرید ساعت مچی عروس و داماد

2- ساعت مچی مناسب برای کت و شلوار

3- ساعت های کارل لاگرفلددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :