ساعت های کارل لاگرفلد

کارل لاگرفلد طراح مشهور برندهایی چون شانل، فندی و برند مخصوص خودش کارل لگرفلد، از بزرگ ترین چهره های طراحی فشن و طراحی محصول حال حاضر جهان است. این طراح ۸۲ ساله آلمانی الاصل که همیشه با استایل خاص خود یعنی عینک و موی دم اسبی و دستکش، کاملا سیاه و سفید در میان مردم ظاهر می شود  و به نماد وی تبدیل شده است در سال های گذشته ساعت های منحصر به فردی طراحی و تولید کرده است. ساعت های کارل لگرفلد رکورد فروش را در میان ساعت های لوکس جهان شکسته اند.

ad banner

ساعت های کارل لگرفلد

کارل لگرفلد در آلمان به دنیا آمد و در ۱۴ سالگی به فرانسه مهاجرت کرد که این اتفاق نقطه عطف زندگی اش شد و او را به دنیای مد کشاند. در ۲۲ سالگی با برنده شدن در مسابقه طراحی کت، در پیربالمین کارآموز شد و سپس در طول چند دهه فعالیت با برند های مشهوری مثل فندی، کلویی و شانل همکاری کرد تا این که در دهه هشتاد برند مخصوص خود را افتتاح کرد و البته کار با شانل را نیز همزمان ادامه می دهد. او همچنان فعال و پرشور به کار خود ادامه می دهد و هنوز حرف های زیادی برای گفتن دارد.

ساعت های کارل لگرفلد

ساعت های کارل لگرفلد از سال ۲۰۱۱ با شروع همکاری وی با Fossil متولد شدند. منتقدان این ساعت ها را زیبا و درخشان و مناسب عصر حاضر معرفی کردند. بازی با فرم های مثلثی و زاویه دار حالتی سرگرم کننده در این ساعت ها به وجود آورده است که ساعت های کلاسیک جواهرنشان شنل را نیز به خاطر می آورد.

ساعت های کارل لگرفلد

کارل لاگرفلد می گوید:

شما نمی توانید زمان را بخرید ولی می توانید یک ساعت زیبا بخرید و با خوشبختی زمان را بگذرانید.

مطالب مرتبط

۱- اصول مراقبت از ساعت مچی و تمیز کردن بند آن

۲- نکاتی که در انتخاب ساعت باید بدانید

۳- راهنمای خرید ساعت مچی زنانه

۴- آشنایی با برند ریم آکرا طراح لباس عروس لبنانی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :