راهنمای خرید ساعت مچی عروس و داماد

خرید ساعت مچی ست برای عروسی یکی از واجبات برای هر عروس و دامادی است حتی شاید اهمیت آن کمتر از خرید حلقه عروسی نباشد اما بیشتر زوج‌های جوان اطلاعات کافی درباره نحوه انتخاب، قیمت و سایر خصوصیات یک ساعت مناسب را ندارند. مطلبی که پیش روی شماست راهنمای خرید ساعت مچی برای عروس و داماد است. پس اگر در آستانه ازدواج هستید مقاله راهنمای خرید ساعت مچی عروس و داماد بخوانید. 

راهنمای خرید ساعت مچی عروس و داماد

قیمت مناسب ساعت مچی عروس و داماد

ساعت عروسی قاعدتا باید کالایی باشد که سال‌ها قرار است به یادگار بماند و به نسل بعدی منتقل شود. شما قرار است سال‌ها بعد به ساعت زیبای خود نگاه کنید و خاطرات زیبای عروسی برایتان تداعی شود پس نمی توان از جنس های ارزان و کم دوام انتخاب کرد. یک قانون جالب درباره خریدهای عروسی در غرب وجود دارد با نام درآمد سه ماهه. طبق این قانون قیمتی که شما برای خرید ست ساعت عروس و داماد پرداخت می‌کنید چیزی در حدود سه برابر در آمد ماهانه شما است. یعنی اگر ماهی دو میلیون درآمد دارید قیمت ست ساعت شما باید چیزی حدود 5 تا 6 میلیون تومان باشد. این قانون درباره خرید حلقه نامزدی نیز صادق است.

ساعت مچی عروس و داماد

ساعت مچی عروس و داماد از جنس طلا

اگرچه ساعت طلا برای آقایان مناسب نیست ولی اگر واقعا به ساعت طلا علاقمندید سرمایه گذاری کنید و ساعت طلا اصل بخرید. ساعت آب طلا بعد از مدتی دچار تغییر رنگ شده و ظاهر طلایی خود را از دست می‌دهد و بی‌ارزش به نظر خواهد رسید. پس اگر سرمایه کافی برای خرید ساعت طلا ندارید بهتر است سراغ فلزهای دیگر مثل استیل و … بروید.

ساعت مچی عروس و داماد

ساعت عروس و داماد باید ساده و کوچک باشد

روی مدل‌هایی تمرکز کنید که با هر لباسی بتوان آن‌ها را استفاده کرد. چون قرار است یک عمر این ساعت‌ها را داشته باشید پس مد روز را باید کنار گذاشته و از مدل های کلاسیک و ساده انتخاب کنید. ساعت‌های بزرگ و ساعت های اسپرت همیشه و برای هر سنی مناسب نیستند پس ساعت‌هایی ظریف تر و کوچک تر و شیک تر که فاقد تزئینات اضافی هستند بخرید.

ساعت مچی عروس و داماد

ساعت ست مردانه و زنانه بند چرمی بخرید 

اگر به بندهای فلزی علاقه‌ای ندارید پس فقط یک انتخاب خواهید داشت: بند چرمی. از بندهای پارچه‌ای یا پلاستیکی باید شدیدا اجتناب کنید چون به هیچ عنوان مناسب وسیله ای به اهمیت ساعت مچی عروسی نیستند. اگر بندهای چرمی به هر دلیلی خراب شوند به راحتی قابل تعویض هستند.

راهنمای خرید ساعت مچی عروس و داماد

مطالب مرتبط:

1- ساعت مچي مناسب براي کت و شلوار

2- ساعت هاي کارل لگرفلد

3- راهنماي انتخاب ساعت مچي طلا براي خانم ها

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :