سارا هنجنی در
0

راهنمای خرید ساعت طلا

راهنمای خرید ساعت طلا

بسیاری از خانم ها و آقایون از علاقه مندان ساعت طلا هستند. این مدل از ساعت مچی برای خانم ها بیشتر جنبه جواهر و برای آقایون جنبه نمایش قدرت و جایگاه اجتماعی آن ها را دارد. در این مقاله قصد داریم راهنمای خرید ساعت طلا را به شما کاربران عزیز بگیم با ما همراه باشید. 

1- عیار ساعت مچی طلا

یکی از مواردی که قبل از خرید ساعت طلا باید از آن مطمئن شوید عیار طلای بکار رفته در آن است. ساعت های مچی معمولا از عیارهای 10، 14 و 18 عیار ساخته می شود و حتما از فروشنده بخواهید تا اطلاعات درستی را در اختیار شما قرار دهد و همچنین در فاکتور خرید شما عیار طلای بکار رفته شده را درج کند.

راهنمای خرید ساعت طلا

2- صفحه ساعت مچی 

اینکه شما هوادار صفحه های دیجیتال باشید و یا آنالوگ دومین فاکتوری است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. خوب باید بهتون بگم که ساعت های آنالوگ از نظر ظاهر کمی متنوع تر خواهند بود. نحوه نمایشگر اعداد، عقربه و یا نمایشگر تاریخ. نکته ای که بد نیست به آن توجه کنید این است که بهتر است انواع آنالوگ را انتخاب کنید چرا که هم از نظر ظاهر زیبا هستند و هم می توانند نقش یک جواهر را در دستان شما بازی کنند.

3- درجه ضد آب بودن ساعت مچی

شاید سال ها قبل این ویژگی برای ساعت مچی امری غیر ضروری و لوکس به حساب می آمد اما حالا که قراره برای خرید یک ساعت مچی طلا کلی پول خرج کنید توجه کنید که حتما ساعت طلای ضد آب را انتخاب کنید. در مجموع سه درجه برای ساعت های معمولی ضد آب وجود دارد:

  • ساعت مچی ضد آب تا عمق 30 و 50 متری
  • ساعت مچی ضد آب تا عمق 100 متری
  • ساعت مچی ضد آب تا عمق 200 متری

البته در ساعت مچی های اسپرت و ورزشی میزان درجه ضد آب بودن ساعت بیشتر از این نیز است.

راهنمای خرید ساعت طلا

4- چقدر می خواهید هزینه کنید

فاکتور آخر اما بسیار مهم میزان بودجه ای است که برای خرید ساعت طلا در نظر گرفته اید. خرید یک ساعت مچی برای خودتان باشه و یا همسرتان یک سرمایه گذاری بلند مدت میتونه براتون باشه، برای همین اگر واقعا قصد خرید این مدل از ساعت های مچی به خصوص آن هایی که تماما از طلا هستند را دارید خساست را کنار بگذارید. ساعت های مچی رولکس و امگا دو برندی مشهوری هستند که می توانید از آن ها خرید کنید.

مطالب مرتبط:

1- راهنمای خرید ساعت مچی زنانه

2- ساعت مچی های گران قیمت برای طرفداران لاکچری

3- ساعت مچی امگا، برند مورد علاقه جیمز بانددیدگاه شما

زهرا نظافت در تاریخ 08 اکتبر 2021

سلام من یک ساعت مچی میخوام در حدتومیلیون تومن باشه سپاسارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :