محمد رضا اهوارکی در
0

ساعت مچی مناسب برای کت و شلوار

ساعت مچی مناسب برای کت و شلوار

همانطور که می دانید ساعت ها مدل های متعددی دارند. ساعت های ورزشی، لوکس و یا رسمی. در این میان مسلما ساعت های رسمی مناسب پوشیده شدن با کت و شلوار اند. ساعت مچی مناسب برای کت و شلوار کدام است؟

چگونه ساعت به دست کنیم؟

شاید بگویید چه مسخره، ما که می دانیم چگونه ساعت به دست کنیم. درست است ولی نکاتی خاص در این زمینه وجود دارد:

  •  بند آن باید به قدری تنگ باشد که دست شما آزادی حرکتش ۲.۵ سانت باشد. نباید به قدری هم تنگ باشد که بعد از جدا کردن جا بیندازد.
  • به طور سنتی ساعت ها به دستی خلاف دست اصلیتان بسته می شوند. پس اگر چپ دست هستید آن را به دست راست بیندازید و بلعکس اگر اهل تیپ های کلاسیک هستید حتما این قانون را که خیلی ها رعایت نمی کنند رعایت کنید.
  • وقتی ایستاده اید پیراهن شما باید روی ساعت را بپوشاند و وقتی دستتان را حرکت می دهید باید ساعتتان معلوم شود.
  • ساعت شما باید دقیقا روی استخوانی که از مچ تان بیرون زده بسته شود.
  • اگر کت و شلوار می پوشید ساعت های با صفحه ی بزرگ انتخاب نکنید.

ساعت مچی مناسب برای کت و شلوار

کت شلوار طوسی و مشکی

برای این مدل کت و شلوارها مدل های ساعتی را انتخاب کنید که صفحه ی آن ها ساده باشد ولی بندی رنگی داشته باشند. بند آن ها نباید طوری باشد که تیپ شما را بهم بزند. پس به دنبال رنگ های مچ با طوسی و مشکی باشید. اگر از بندهای رنگی خوشتان نمی آید بند مشکی هم انتخابی سنتی است ولی ظاهر شما را سنتی می کند. اگر می خواهید بند چرمی انتخاب کنید باید صفحه ی ساعت از رنگ های نقره ای یا طلایی باشد که تیپ شما کلاسیک بماند. مدل جدید تر انتخاب ساعتی با بند و صفحه ای نقره ای است. که بهترین انتخاب برای پیراهن سفید و کت و شلوار مشکی به شما می رود. در این مواقع از ساعت های طلایی دوری کنید.

ساعت مچی مناسب برای کت و شلوار

کت شلوار خاکستری 

انتخاب رنگ مناسب برای کت شلوار خاکستری واقعا کار دشواری است. برای اینکه زیاد توی چشم نباشید ساعت هایی با دستبند و صفحه ای رنگ روشن انتخاب کنید مثلا صفحه ای نقره ای و بندی قهوه ای. این مدل ساعت هم با کت شلوار خاکستری روشن می آید و هم تیره. بند مشکی چرمی ساعت هم با کت و شلوار خاکستری تیره بیشتر می آید تا خاکستری روشن.

ساعت مچی مناسب برای کت و شلوار

کت شلوار قهوه ای و رنگ پوستی

این مدل کت و شلوار را برای هوای گرم تر و تیپ های غیررسمی تر انتخاب می کنند و مانند رنگ خاکستری انتخاب رنگ مناسب ساعت برای آن ها واقعا سخت است. قهوه ای روی قهوه ای ترکیب رنگ بسیار جالبی تولید می کند پس یکی از انتخاب هایتان را بند قهوه ای ساعت قرار دهید.

از آنجایی که رنگ قهوه ای رسمیت کمتری دارد می توانید ساعت های با موقعیت زمانی، تقویم و کرنومتر هم برای پوشیدن با آن انتخاب کنید. برای رنگ صفحه ی هر ساعتی که انتخاب می کنید از ترکیب طلایی و نقره ای حتما استفاده کنید که روی رنگ قهوه ای یا رنگ پوستی معرکه می شود. برای رگه های مختلف قهوه ای می توانید رگه های کمرنگ تر را با رگه های پررنگ تر آن ست کنید و به مشکل نخورید.

ساعت مچی مناسب برای کت و شلوار

مطالب مرتبط:

1- ساعت های کارل لاگرفلد

2- راهنمای انتخاب ساعت مچی طلا برای خانم ها

3- چرا باید ساعت مچی از برند MVMT خرید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :