محمد رضا اهوارکی در
0

راهنمای انتخاب ساعت مچی طلا برای خانم ها

راهنمای انتخاب ساعت مچی طلا برای خانم ها

انتخاب ساعت طلا برای خانم ها از جمله کارهای دشوار است و آن هم به دلیل زیاد بودن مدل ها و برندهای تولید کننده ی این ساعت ها هستند. از طرفی سلیقه های خانم ها بسیار متفاوت و کنار آمدن با یک مدل خاص طلایی دشوار است. در این مقاله راهنمای انتخاب ساعت مچی طلا برای خانم ها را معرفی خواهیم نمود با ما همراه باشید. 

تخمین قیمت ساعت های طلای خانم ها

ابتدا باید از بودجه ی در دسترس شما شروع کنیم. اگر بودجه ی بالایی ندارید پیشنهاد می کنیم ساعت های زیر ۳ میلیون تومان را انتخاب کنید. ولی اگر از نظر مالی محدودیتی شما را تهدید نمی کند می توانید ساعت های با رنج قیمتی بالاتر را انتخاب کنید و مسلما انتخاب های شما زیاد است.

راهنمای انتخاب ساعت مچی طلا برای خانم ها

وظیفه ی اصلی شما انتخاب مدل آن است. ۴ مدل غیررسمی، ورزشی و فشن و لاکچری برای ساعت های مچی وجود دارد. مدل های غیررسمی برای استفاده ی روزمره هستند و به راحتی خوانده می شوند و بندهای راحت دارند. ضد آب هستند. ساعت های ورزشی از جنس های بادوام تر ساخته شدند و ضد آبند. خانم ها ولی اکثرا به دنبال ساعت های فشن می روند.

برای عقربه های ساعت ها سه مدل حرکت داریم. دیجیتالی اولین نوع آن است. چیزی تیک تاک نمی کند و ساعت های طلایی دیجیتالی بانوان به صورت مستقیم زمان را روی وسیله نشان می دهند. عدد هر ثانیه و دقیقه تغییر می کند. نوع دیگر آن آنالوگ است. نوع حرکت آن کوارتز است. در مدل کوارتز نیاز به باطری وجود دارد. مزیت این مدل این است که پس از جدا کردن از دست همچنان کار می کند. مدل آخر مدل مکانیکی اتوماتیک است که برای کار کردن نیاز به حرکت شما دارد.

راهنمای انتخاب ساعت مچی طلا برای خانم ها

مورد بعدی که مورد توجه است بند است. ساعت های طلایی بانوان مدل های مختلفی برای بند دارند. اولین مدل فلز است. که معمولا به رنگ متالیک است و طراحی آرتیستیکی دارد. مدل دیگر آن دستبندی است. این مدل معمولا برای ساعت های فشن استفاده می شود. مدل لاستیکی هم وجود دارد که عمر بیشتری دارد.

آخرین موردی که باید توجه کنید ویژگی هاست. فاکتورهای اضافی ای که روی ساعت خانم ها وجود دارد. برخی ساعت ها تقویم دارند که ماه و سال را دقیق به شما نشان می دهند. ویژگی حرفه ای تر کرونومتر است. اگر ساعتتان آن را داراست یعنی بعنوان کرنومتر هم از آن می توان استفاده کرد. ویژگی باحال دیگر ساعت جهانی یا منطقه ی زمانی است. در آن یک یا چند کشور را با زمان دقیقشان مشاهده می کنید.

مطالب مرتبط:

1- ساعت مچی مناسب من

2- اصول مراقبت از ساعت مچی و تمیز کردن آنها

3- چوب بپوشیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :