چگونه یک تی شرت انتخاب و از آن نگهداری کنم؟

0

تاکنون توجه کردیده‌اید که چرا بیشتر اوقات در ناحیه اطراف شکم‌تان تی شرت شما سوراخ و یا نخ کش می‌شود؟ کارشناسان ما در ادامه به معرفی عمده ترین دلیل این اتفاق می‌پردازند. با ما همراه باشید.

چگونه یک تی شرت انتخاب و از آن نگهداری کنم؟

1- یکی از علل سوراخ شدن کوچک و یا نخ کش شدن تی شرت، می‌تواند گیر کردن نقاط پایینی تی شرت با کمربند شلوار، کشیده شدن کمربند ایمنی اتومبیل و گیر کردن به لبه میز و … باشد.

2- دومین دلیل می‌تواند کهنه بودن پارچه تی شرت و یا نازک بودن آن باشد که باعث چنین اتفاقی می شود. اساسا تی شرت‌ها جزو آن دسته از لباس‌هایی هستند که نمی‌توان آن‌ها را مدت زیادی پوشید و باید تند تند یک مدل نو تر آن را خرید.

3- تی شرت‌هایی که تماما از پنبه تهیه شده‌اند امکان سوراخ شدن شان به مراتب از انواع دیگر الیاف طبیعی و غیر طبیعی بیشتر است، بنابراین سعی کنید از تی شرت های تمام نخی استفاده نکنید.

4- امکان سوراخ شدن و نخ کش شدن تی شرت های جذب به مراتب بیشتر است، بنابراین اگر می‌خواهید برای مدت زمان بیشتری تی شرت‌هایتان را بپوشید، تی شرت جذب انتخاب نکنید.

بهترین راه برای شستشوی تی شرت کدام است؟

* برای شستشوی تی شرت خود همیشه از آب سرد و مواد شوینده ضعیف استفاده کنید، هرگز از انواع لکه بر برای تمیز کردن تی شرت‌هایتان استفاده نکنید چرا که باعث از بین بردن رنگ تی شرت در نقاط مختلف آن می‌شود. همچنین بهتر است تی شرت را با دست مورد شستشو قرار دهید.

* بعد از اینکه تی شرت‌تان را شستید، برای خشک کردن آن را در یک سطح مسطح پهن کنید، از اتو برای خشک کردن تی شرت استفاده نکنید.

* برای گرفتن آب تی شرت آن را نچلانید! این مساله سبب آسیب رساندن به الیاف ظریف تی شرت می‌شود.

مطالب مرتبط:

1- بهترین تی شرت چه خصوصیاتی دارد؟

2- پنج نکته کلیدی برای خوش تیپ تر شدن

3- نکاتی کلی در انتخاب تی شرت در فصل تابستان

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :