محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه مانند ژوزه مورینیو لباس بپوشیم؟

چگونه مانند ژوزه مورینیو لباس بپوشیم؟

ژوزه مورینیو را همه می شناسیم و نکته جالبی که درباره ی این مربی بزرگ وجود دارد این است که تیپ و استایلش هم به اندازه ی مربی گریش حرفه ای و بدون نقص است. نظر کارشناسان چی بپوشم این است  که در تیپ و استایل نیز کمی از او یاد بگیریم. چگونه مانند ژوزه مورینیو لباس بپوشیم؟ با ما همراه باشید. 

single_content ad banner

۱- ژوزه مورینیو:‌ تغییر دهنده نتیجه ی بازی

ژوزه مورینیو

پس از موفقیت های روز افزون او اکثر مربیان فوتبال نیز در پی تقلید از تیپ کلاسیک و ساده  او هستند. مانند مربی گری بی نقص او، تیپ او نیز شامل موارد بی نقصی است همچون کت و شلوار هایی که می پوشد. کت شلوارهای انتخابی او از برندهای ایتالیایی معروف مانند آرمانی یا هوگو باس است. کت و شلوار مورد علاقه ی او آن طور که به نظر می رسد دارای طرحی مدرن و رنگ طوسی تیره است که با پیراهن آبی تیره زیرش و یک کراوات تیره تر ست شده است. این تیپ برای اکثر مجالس غیر رسمی قابل استفاده است و آن را به شما پینشهاد می کنیم.

بررسی تیپ های خوزه مورینیو

۲- پوشیدن بافت به سبک ژوزه مورینیو

تیپ ژوزه مورینیو به همین کت و شلواری که گفتیم خلاصه نمی شود. اکثر اوقات زیر بلیزرش حتما بافت معروفش را مشاهده کرده اید. بهترین رنگ انتخابی برای بافت خاکستری است که زیر بلیزر مشکی یا طوسی فوق العاده زیبا می شود. به دلیل زندگی کردنش در ایتالیا عاشق شال گردن های ایتالیایی شده است که آن ها در روزهای سرد می پوشند و ضمنا مشابه بقیه ی تیپش هیچوقت شالگردن های رنگی انتخاب نمی کند و سعی می کند رنگش را کلاسیک تر و نزدیک به خاکستری نگاه دارد.

بررسی تیپ های خوزه مورینیو

۳- اورکت ژوزه مورینیو

در بازی های پاییزه ی لیگ همیشه استرس هوای اروپایی وجود دارد و اینکه یک باران یا هرگونه تغییرات جوی کت و شلوار زیبای شما را منهدم کند. ولی خوزه راه حلش را می داند. برای جلوگیری از برخورد هوای سرد با گردنتان می توانید یقه ی اورکت را بالا گرفته و و باد را مهار کنید. از طرفی تیپ فوق العاده جذاب خود را نیز حفظ کرده اید.

ژوزه مورینیو

۴- ژوزه مورینیو در روز مسابقه

برای روزهای حساس مسابقه خوزه قوانین تیپ مخصوص به خودش را دارد. برای مثال به هیچ وجه از عطر استفاده نمی کند، صورتش را نمی تراشد و هرگونه جواهری را به غیر از ساعتش نمی پوشد. از نظر او انجام ندادن این کارها اقتدار او را می گیرند. ساعت محبوبش De La Cour است که عاشق سادگی و ست شدن با تیپ هایش است. در روزهای مسابقه مشاهده شده است که کفش های چرم جیر به پا می کند که یا بوت های چلسی کلاسیک هستند یا کتانی های چرم جیر. برای مسابقه های مهم تیپی مثال زدنی دارد، مثلا در فینال چمپیون لیگ اروپا یک جفت کفش چرمی پرادا به پا کرده بود.

بررسی تیپ های خوزه مورینیو

۵- تیپ غیررسمی ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو

شاید باورتان نشود ولی تیپ های غیررسمی خوزه هم مثال زدنی است. بله درست همان مواقعی که کت و شلوار نمی پوشد را منظورمان است. اگر بخواهیم نامی برای تیپش بگذاریم تیپ راحت و مدرن را به او اختصاص می دهیم. معمولا پلوشرت یا پیراهن های شل تر می پوشد و آن را با شلوار جین ست می کند. حتی وقتی غیررسمی هم تیپ زده است بازهم حس مدیریتی در او به خوبی پیداست. تیشرت ها و پلوشرت های منحصر به فردش این صفت را در او زنده نگاه داشته اند.

بررسی تیپ های خوزه مورینیو

مطالب مرتبط:

1- چه مدل ریشی به من میاد؟

2- رازهای استایل دنیل ردکلیف

3- راهنمای انتخاب لباس دامادی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :