چه مدل ریشی به من میاد؟

موارد زیادی در انتخاب مدل ریش و سیبیل مناسب برای صورت شما تاثیر گذار است. از جمله ی آن ها می توان به شکل صورت، نوع رویش ریش و سیبیل و سلیقه نام برد. در این مقاله قصد ما این است که چه مدل ریشی به من میاد؟ ما به این سوال پاسخ می دهیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

چه مدل ریشی به من میاد؟

۱- بلند و کشیده

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

این مدل باعث می شود دیگران شما را به چشم یک آدم عضلانی ، با اعتماد بنفس، آب دیده، جذاب و مسوولیت پذیر ببینند. قرار نیست هیچگونه شعبده بازی ای انجام دهید. فقط صبر و نظافت برای بلند شدن ریش کافیست. بسته به نوع رویش موی صورت شما از ۶ هفته تا ۶ ماه این فرآیند می تواند طول بکشد.

چه مدل ریشی به من میاد؟

۲- متوسط و حجیم

این ریش پر پشت کم طول بدلیل شکل ظاهری موجهی که دارد در اکثر مکان های عمومی و ادارات داشتن آن موردی ندارد. مردم فکر می کنند شما باهوش تر و موفق تر هستید و این حس با این حجم ریش نسبت به کسانی که ریش خود را می تراشند بیشتر منتقل می شود. برای داشتن آن باید ریش را بلند کرده و سپس هرزگاهی با ریش تراش فقط طول آن را کوتاه کنید. توجه کنید که مهمترین مورد در این مدل ریش تقارن است. صورتتان را مرکز قرار داده و دو طرف را نسبت به آن متقارن کنید.

چه مدل ریشی به من میاد؟

۳- ته ریش

تمام سیگنال هایی که شما برای جذاب تر بودن نیاز دارید از طرف این مدل به خانم ها ارسال می شود، و این قضیه از نظر علمی کاملا اثبات شده است. برای داشتن آن هم کار زیادی لازم نیست، به مدت ۱۰ روز ریش خود را نتراشید. بعد از این مدت که خارش ها را تحمل کردید باید با استفاده از ریش تراش آن را مجددا به حالت ته ریش تبدیل کنید.

چه مدل ریشی به من میاد؟

۴- ریش بزی

مدلی مخصوص مهندسین، عاشقان هنر و موتورسواران حرفه ای! این مدل روی صورت شما به صورت باینری ( صفر یا ۱ ) عمل می کند! یا به شما می آید یا نمی آید! برای دانستن آن هم راهی ندارید به غیر از امتحان کردن این مدل روی صورت تان. زیباتر شدن این مدل را می توانید در پست های اخیر ما درباره ی درست کردن مدل ریش بخوانید.

چه مدل ریشی به من میاد؟

۵- سبیل

سیبیل یک واژه ی بسیار پر معناست و اگر به تاریخچه ی آن در کشورمان نگاه کنید به غیر از تبدیل کردن آقایان به یک مدل منحصر به فرد کاربردهای دیگری هم داشته است. در واقعیت هم همینطور است. سبیل حس مسولیت پذیری زیادی از سوی شما را به دیگران منتقل می کند. مدل آن و ضخامت آن کاملا بسته به سلیقه ی شماست. ولی خواهش ما از شما این است که روی مدل هایی که به شکل کلی صورتتان نمی آید پافشاری نکنید و نظر دیگران در این باره را (نه خیلی!) ولی در تصمیماتتان تاثیر دهید.

چه مدل ریشی به من میاد؟

۶- ریش کم عرض

یکی از مدل هایی که ظاهر زیاد جالبی ندارد ولی در نوع خود از مدلهای پر طرفدار است. برای نگه داشتن آن هفته ای دوبار آرایشگاه رفتن و اصلاح صورت را به شما پیشنهاد می کنیم. چراکه این مدل نیاز به مراقبت زیاد دارد. عرض آن را با شکل کلی صورتتان تنظیم کنید و عرض های خیلی باریک که منسوخ شده اند را امتحان نکنید.

چه مدل ریشی به من میاد؟

مطالب مرتبط:

۱- چگونه مدل ریش خود را درست کنم؟ قسمت دوم

۲- طرز تهیه ی خمیر ریش در خانه

۳- چگونه مدل ریش خود را درست کنم؟قسمت اول

۴- لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :