حمید شمس الهی در
0

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

برای اینکه یک مرد شیک پوش باشید، نیاز است در ابتدا اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید. با چی بپوشم همراه باشید. 

برای شیک پوشی ابتدا باید موارد زیر را مد نظر خود قرار دهید:

۱- سطح و سبک خود را بالا ببرید.

۲- شیک‌تر و بالغ‌تر به نظر برسید.

۳- اعتبار و اعتمادبه‌نفس پیدا کنید.

۴- راه دستیابی به موفقیت را برای خود هموار کنید.

 

۱- اعتمادبه‌نفس داشته باشید

قبل از هر چیز بدانید که بخش قابل‌توجهی از سبک لباس شما بستگی به وضعیت اعتمادبه‌نفس شما دارد. اعتمادبه‌نفس فقط به شما در برقراری ارتباط با زنان کمک نمی‌کند بلکه یک نیروی محرکه‌ی درونی است که به شما یادآوری می‌کند چه کسی هستید و برای چه هدفی تلاش می‌کنید. این حس اعتمادبه‌نفس بر لباس‌هایی که می‌پوشید تأثیر می‌گذارد.

چگونه باید این اعتماد را ایجاد کرد؟ یکی از مهم‌ترین موارد رعایت استایل مردانه به خصوص برای آقایان جوان است. سعی کنید یک دست لباس مردانه شیک برای این موضوع انتخاب کنید.

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

۲- ارزش سبک و ظاهر شما

به دنیای واقعی وارد شوید- باید چشمان خود را به روی این حقیقت ناخوشایند باز کنید: کتاب‌ها همواره از روی جلدشان قضاوت می‌شوند. ظاهر مهم است خصوصاً زمانی که بخواهد اولین تصورات از شما را برای طرف مقابل ایجاد کند. شما می‌خواهید به‌گونه‌ای لباس بپوشید که به‌راحتی بتوانید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. این به معنای آن است که شما باید لباس مردانه شیک ، تمیز و خوش دوخت بپوشید. این چیزی است که مردم را تشویق می‌کند تا شما را جدی‌تر بگیرند. یک ترفند ساده برای افزایش سن این است که یک ساعت مچی مردانه شیک به دست کنید. مطمئن باشید با همین تکنیک ساده دیگران را تحت تاثیر قرار خواهید داد.

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

۳- سطح و مدل کفش خود را ارتقا دهید

شما می‌توانید یک مرد را با کفش‌هایش قضاوت کنید. بسیاری از افراد با مشاهده کفش در مورد جایگاه اجتماعی فرد قضاوت می‌کنند، یک جفت کفش چرم را به لباس مردانه شیک خود اضافه کنید تا به کمک آن دیگران را بیش از قبل تحت تاثیر قرار دهید. چی بپوشم به شما این اطمینان را می‌دهد که یک مدل کفش مردانه رسمی می‌تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

۴- مراقبت از لباس را فراموش نکنید

به‌طورکلی جوان بودن به این معنی است که درآمد کمتری دارید و بنابراین مدیریت پولتان یک ضرورت است. درعین‌حال هیچ بهانه‌ای برای مراقبت نکردن از لباس‌هایتان وجود ندارد.

با صرف کمی پول می‌توانید چیزهایی مانند رخت‌آویز برای کت شلوار، قاب کفش برای کفش‌ها، یک اتوی قابل‌اعتماد و مواد شوینده انتخاب کنید. اطلاعات رایگانی نیز برای شما وجود دارد. یاد بگیرید که پیراهن خود را درست اتو کنید. همچنین نیاز است بیاموزید که چگونه پارچه‌های مختلف را شسته و خشک نمایید. این‌ها اطلاعاتی هستند که شما را از اشتباه‌های گران‌قیمت در آینده حفظ می‌کند.

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

۵- متناسب فیزیک خود لباس بپوشید

در خانه شما می‌توانید از پوشیدن شلوارک‌های گشاد و پیراهن‌های بزرگ لذت ببرید اما در بیرون از خانه به یاد داشته باشید ظاهر متناسب بسیار نکته‌ی مهمی است. قبل از اینکه به خرید یک برند گرانقیمت فکر کنید، لباس مردانه شیک یک ویژگی مشخص دارد، دقیقا اندازه تن شماست.

قاعده‌ی کلی: اگر لباس دارای تناسب نیست (و نمی‌توان با کمی تنظیم آن را متناسب کرد) آن لباس را نخرید.

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

۶- یک دست کت و شلوار خوش دوخت بخرید

مهم نیست که شغل شما چیست؛ شما باید یک دست کت و شلوار خوش دوخت و باکیفیت بالا داشته باشید. اگر قصد خرید دارید مطمئن شوید که انتخاب شما یک کت‌وشلوار کلاسیک است. عواملی مانند برش یقه، طول مناسب کت و دوخت تمیز و بادوام را در نظر داشته باشید.

خیاط‌های ماهر می‌دانند که چطور با ایجاد تغییراتی کوچک کت‌وشلوار شما را از سطح متوسط به عالی تبدیل کنند و همچنین یک کت و شلوار ارزان را به بخش اصلی کمد شما بدل کنند. مهم نیست کت و شلوار شما از کجا می‌آید مادامی‌که بر تن شما شگفت‌انگیز به نظر برسد.

توجه داشته باشید: در انتخاب رنگ کت و شلوار دقت کنید. بهترین تصمیم را بر اساس مناسبت‌های مربوطه و رنگ کفش‌هایتان بگیرید.

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

۷- کیفیت مهم‌تر از کمیت است

کدام‌یک کمد لباس خوبی است؟ آنکه احساس خوبی برای پوشیدن آن‌ها ندارید یا کمدی که دشوار است آن‌ها را با یکدیگر ست نمایید. حقیقت این است که بسیاری از آن‌ها اضافه هستند و موارد خوب در بین آن‌ها ناپدیدشده‌اند. سعی کنید از حالا خریدهایی باکیفیت و دقت بالاتر داشته باشید. هدف شما باید داشتن کمد لباسی قابل تعویض شامل موارد زیر باشد:

  • یک مرکز خوب از پیراهن‌های آبی و سفید
  • کراوات‌های ساده با سایه رنگ‌هایی از آبی، سبز یا قرمز
  • کت‌ها، شلوارها و کفش‌هایی با رنگ و پارچه‌ی مناسب

این سیستم مجموعه‌ای از لباس‌هایی که ۹۹ درصد مواقع نیاز دارید فراهم می‌کند.

۸- از پوشیدن لباس کهنه پرهیز کنید

سبک‌هایی از شلوارهای جین در دوره‌ی شما مد شده است (مانند: شلوار جین زاپ دار). این شلوارها و یا لباس‌هایی که به این سبک در کمد لباس خود دارید را حذف کنید. هدف شما این است که روبه‌جلو حرکت کنید. برای همین شلوار جین و یا کتان خوشرنگ و اندازه بخرید.

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

۹- تی شرت و هودی را کنار بگذارید

برای انجام صحیح این کار اکثریت این لباس‌ها را به خیریه اهدا کنید! و تعداد کمی را برای خانه یا باشگاه نگه‌دارید. باید تمرکز خود را روی کت بلیزر مردانه بگذارید؛ همچنین می‌توانید پیراهن‌های ورزشی و پولوشرت را برای روزهای گرم‌تر نگه دارید.

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

۱۰- ترندهای مد و فشن را نادیده بگیرید

خود را اسیر مد و فشن نکنید. تمایلات مد خیلی سریع تغییر کرده و مردان جوان نمی‌توانند هر ماه یک کمد لباس کامل تحت تأثیر مد داشته باشند. چی بپوشم به شما توصیه می‌کند به‌جای آن به دنبال لباس‌ها، رنگ‌های کلاسیک، پارچه‌ها و ترکیبات ماندگار و مناسب باشید چراکه هرگز از انتخاب آن‌ها پشیمان نخواهید شد.

لباس مردانه شیک و نکات پیرامون آن را بدانید

 

مطالب مرتبط:

۱- ۹ روش ساده برای تمیز کردن کتانی سفید

۲- وقتی که در انتخاب لباس مناسب مردد هستیم ، چی بپوشیم ؟

۳- تامی هیلفیگر، برند محبوب آمریکایی‌ها

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :