محمد رضا اهوارکی در
0

بهترین تی شرت چه خصوصیاتی دارد؟

بهترین تی شرت چه خصوصیاتی دارد؟

هوا در حال گرم شدن است و این به این معنی است که زمان پوشیدن سویشرت های پشمی و ژاکت های زخیم در حال اتمام است. به جای آن باید تی شرت های قدیمی که ۶ سال است می پوشیم را از کمد لباس ها درآوریم و استفاده کنیم. البته می توان به فکر خرید تی شرتی نو بود. در این پست قصد داریم تا به شما نکاتی را بگوییم که در خرید یک تی شرت نو به آن ها توجه کنید.

بهترین تی شرت چه خصوصیاتی دارد؟

۱ – باتوجه به نیازتان انتخاب کنید

مهم این است که بدانید به چه دلیلی می خواهید این تی شرت را بخرید؟ برای دفاع از جامعه ضد جنگ؟ برای حمایت از کودکان سرطانی و …  یک تی شرت نشان دهنده ی اینست که شخصیت شما چگونه است و چه چیزهایی برای شما مهم است.

۲- چیزی را با آن نشان دهید

اگر نمی خواهید که کارهای خیریه یتان را همه بفهمند به فکر زمینه های دیگه برای طرح تی شرت تان باشید. از نماد یک باند راک گرفته تا تشویق هنر و یا تبلیغ یک فروشگاه که از آن استفاده می کنید. شاید باورتان نشود که تی شرت و طرح آن چقدر در مرکز توجه قرار می گیرد. نکته ی دیگر: همیشه به دنبال طرح های جدیدتر باشید.

بهترین تی شرت چه خصوصیاتی دارد؟

۳- زیادی هم چیزی را با آن نشان ندهید

شاید بخواهید که چیزهای عجیب و غریب را با آن نشان دهید ، این روش خیلی جواب نمی دهد. مثلا تشویق بازیگر یا خواننده ای خاص، و یا یک تئوری فلسفی. سعی کنید تی شرتی نپوشید که مدیر شرکت تان و یا فامیل ها زیاد از آن خوششان نیاید زیرا که وقتی تی شرتی عجیب و غریب با کلی علامت سوال برای دیگران را می پوشید، کاملا به فردی غیر منتظره تبدیل می شوید.

۴- مطمئن باشید که اندازه ی شما است 

تی شرت خیلی بزرگ تر از سایز خودتان نپوشید. معمولا پسرها این اشتباه را زیاد تکرار می کنند و نهایتا هم مجبور می شوند از تی شرت به عنوان دستمالی برای تمیز کردن خانه استفاده کنند. اگر شانه های تی شرت پایین تر از شانه های شماست، اگر آستین ها زیر آرنج شما کش می آید، و یا اگر تنه ی تی شرت پایین تر ازباسن شما می افتد این لباس برای شما بزرگ است.

نتیجه گیری: ابتدا مطمئن شوید که اندازه ی شماست سپس آن را بخرید.

مطالب مرتبط:

۱- نکات کلی در انتخاب تی شرت برای تابستان

۲- آقایون چی رو با چی ست کنند؟

۳- خوشتیپ بودن باعث موفقیت در کسب و کار می شود

۴- ۴ روش تا کردن تی شرت

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :