chadmin در
0

خوشتیپ بودن باعث موفقیت در کسب و کار می شود

خوشتیپ بودن باعث موفقیت در کسب و کار می شود

مطالعات اخیر نشان می دهد که پوشیدن کت و شلوار و یا کت تک در محل کار و یا در جلسات کاری باعث افزایش بهره وری کارمندان تان درمذاکرات و فروش با مشتریان می شود. پوشیدن لباس های شیک یکی از مواردی است که سبب افزایش اعتماد به نفس پرسنل شده و احتمالا تاثیر مثبت در نظر مذاکره کننده مقابل را افزایش می دهد. کارشناسان چی بپوشم در مقاله خوشتیپ بودن باعث موفقیت در کسب و کار می شود به نکات ظریفی اشاره خواهند نمود. با ما همراه باشید. 

براساس مطالعاتی که دکتر Michael W. Kraus در سال 2014 میلادی بر روی 128 مرد 18 تا 32 انجام داد مشخص شد که آن دسته از افرادی که لباس های مناسب تری به تن داشته اند در مذاکرات و فروش موفق تر از سایرین عمل کرده اند. در این آزمایش افراد به سه گروه مختلف تقسیم شدن، یک گروه لباس رسمی و کت و شلوار، گروه دوم شلوار جین و تی شرت و گروه سوم لباس ساده و معمولی به تن نمودن. سپس هر یک از هر یک از گروه درخواست شد تا در مزایده ای که به صورت آزمایشی ترتیب داده شده بود شرکت کنند. آن دسته از افرادی که لباس رسمی تری  به تن داشته اند به علت آنکه اعتماد به نفس بالاتری از خود به نمایش گذاشته بودند قیمت پایین تری نسبت به افرادی که لباس غیر رسمی و اسپرت به تن داشتند ارایه نمودند.

خوشتیپ بودن باعث موفقیت در کسب و کار می شود

همچنین براساس تحقیقاتی که در سال گذشته توسط ژورنال روان شناسی و علوم جامعه شناسی منتشر شد، مشخص گردید که افرادی که لباس های رسمی به تن می کنند امکان اینکه به توانند در جایگاه های مدیریتی بالا قرار بگیرند بیشتر است، بعلاوه اینکه این افراد شانس بیشتری در ارایه تصمیمات درست از خود نشان می دهند.

همچنین این مطالعات نشان می دهد در کسب و کارهایی که نیازی به پوشیدن لباس های رسمی نیست، چنانچه فردی با لباس رسمی در محل کار حاضر شود احتمال قدرت گرفتن وی در محل کار و دستیابی وی به موفقیت بیش از سایرین خواهد بود.

مطالب مرتبط:

1- فقط 8 گام تا خوشتیپ شدن فاصله دارید

2- چگونه یک داماد خوشتیپ باشم؟

3- راه های خوشتیپ شدن به سبک برد پیت

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :