پیش به سوی کشسانی و فراتر از آن

جین یکی از انواع اجناسی هستش که سال های سال هستش ما ازش اسفاده کردیم و تقریبا همیشه همه فن حریف بودن خودش رو به ما نشون داده و شاید بهتر باشه دیگه به سمت جین های کشسانی بریم که چندین ساله دارن وارد بازار میشن و از محبوبیت و استقبال خوبی هم برخوردار شدن. با چی بپوشم همراه باشید تا با هم به سمت جین های کشسانی و فراتر از اون حرکت کنیم.

ad banner

یکی جک و جونز یکی از برند هایی بوده که در این زمینه پیشگام بوه و چند تا از زیبا ترین شلوار جین های کشی رو ارایه کرده. اما واقعا این ترکیب  ادغام دو جنش جین و ماده ایکس دقیقا چه مزایایی داشته؟

شاید اگه از لحاظ نرمی پارچه بررسی کنیم، یکی از مواردی باشه که امتیاز به شلوار جین کشی برسه. مورد دیگه ای که شلوار جین کشی توش برنده میشه، اندازه بودن هستش. این شلوار ها تا حدی کش میان و همین اندازه شدن اونها رو راحت تر می کنه.

JJDenimDealer_09b_SuperStretch_Nicolai_Denmark_quote_and_image_376x5311

آزادی عمل مورد دیگری هستش که طرفدارای ورزش های خیابونی رو می تونه و تونسته به سمت این مدل شلوار جین سوق بده. (راه رفتن و دید زدن ورزش خیابانی محسوب نمیشه)

شاید یکی از مواردی که این نوع شلوار جین رو ضعیف کرده، همون مقاومت مثال زدنی شلوار جین هستش که تو این نوع کمی ضعیف تر هستش.

پیش به سوی کشسانی و فراتر از آن

مطالب مرتبط:

1- معرفی چند ساعت مچی ارزان قیمت مردانه – قسمت دوم

2- در هنگام خرید کت و شلوار مردانه به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟

3- چند استایلی که خدا رو شکر هیچوقت مد نشد- قسمت اول

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :