شخصیت شناسی از روی شکل رژ لب

0

آیا تا به حال توجه شما به تفاوت شکل رژ لب خودتان با رژ لب دوستانتان توجه کرده‌اید؟ معمولا رژ لب‌ها وقتی نو هستند همه شبیه یکدیگرند و اغلب آن‌ها شیب دارند. اما بعد از استفاده معمولا تغییر شکل می‌دهند و شخصی سازی می‌شوند. با ما باشید تا شخصیت شناسی از روی شکل رژ لب را برایتان باز کنیم. 

رژ لب‌های شما شبیه کدام است؟ A ،B یا C؟

شخصیت شناسی از روی شکل رژ لب

1- رژ لب مورب

شما کمال گرا هستید؛ چه در کلیات زندگی و چه در جزئیات. همه چیز شما باید مرتب و با برنامه باشد. در اتاقتان هر چیزی جای مخصوص و تعیین شده‌ای دارد. از وسایل‌تان جوری استفاده می‌کنید که انگار آخرین وسایل روی زمین هستند و نباید خراب شوند! به خاطر همین هم سعی می کنید رژ لب‌تان شبیه یک رژ لب نو بماند.

2- رژ لب صاف 

شما در زندگی‌تان به دنبال تعادل هستید. ممکن است هفته ای دوبار یوگا کار کنید. دوست دارید که همیشه کارها منصفانه انجام شود و یک طرفه به قاضی نمی روید. شما یک رهبر بالقوه هستید چون منطقی و دارای قوه قضاوتید.

3- رژ لب مورب و تیز

شما شخصیت سرکش و احتمالا منحصر به فردی دارید. شما شخصیت متمایز و خاصی دارید که همیشه دوستان‌تان به آن معترفند. این‌ها ویژگی‌های جالبی است که نشان می‌دهد شما بسیار خاص و بی‌بدیل هستید.

مطالب مرتبط:

1- شخصیت شناسی از روی مدل ناخن

2- سایز کف پای شما درباره‌تان چه می‌گوید؟

3- شخصیت شناسی از طریق رنگ رژ لب

فاطمه رحیمی
نویسنده: فاطمه رحیمی
گشتن توی سایت های مد و استایل و منتشر کردن مطالب مورد علاقه م توی سایت چی بپوشم به اندازه ی گشتن توی پاساژ ها و خرید کردن برام لذت بخشه!


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :