بهراد در
0

تیشرت های بلند مد روز اند

تیشرت های بلند مد روز اند

ده یا پانزده سال پیش تی شرت های بلند را فقط تن خوانندگان هیپ هاپ و رپ می دیدیم و هیچگاه هم وارد عرصه مد نشده بودند ولی جالبه که بدونید به تازگی تیشرت های بلند جای خودشون را در دنیای مد پیدا کردند و در چند فصل اخیر شاهد تعداد زیادی از هفته های مد با همین تیشرت های بلند بودیم، چه در کت واک ها و چه تو خیابان ها. با چی بپوشم همراه باشید تا کمی بیشتر درباره تیشرت های بلند بیاموزیم.

این تیشرت های بلند در واقع در تضاد کامل با سیستم فشن در سال های اخیر بوده(مدل های عمدتا کوتاه). چندین مدل برای این نوع تیشرت هست. مثلا تیشرت های بلند مدل مارک مکنیری تا نزدیکی فاق شلوار پایین میان ولی یک سری مدل ها هم هست که در حال حاضر بیشتر تو دبیرستان های آمریکا استفاده میشه و تا نزدیکی زانو هستن. خیلی از افراد نمیدونند که در واقع تیشرت های بلند یک نوع مدل هستند و فقط سایزشون بزرگ تر از اندام شخص نیست و مطمئن باشید که ما از شما نمیخواهیم که به اتاق خواهرتون بروید و لباس های اونا رو بردارید یا اینکه بجای لارج از این به بعد دو ایکس لارج خرید کنید!!!

تیشرت های بلند مد روز اند

این نوع تیشرت ها سایز خود شما هستند با این تفاوت که فقط کمی بلند تر می باشند، که البته بیشتر با ژاکت، کت و یا سویشرت هایی پوشیده می شوند که کل مجموعه را خیلی منظم تر کرده و شما رو عضلانی تر نشون میده و در عین حال از پس زمینه بزرگ و بلند تیشرت شما هم استفاده میکنه. این مدل به تازگی بیشتر از پیش مورد توجه طراحان قرار گرفته و اگه دوست دارید از امتحان کنندگانش باشید بدونید که کارهای طراحان معروف الان توی بازار هست.

تیشرت های بلند مد روز اند

مطالب مشابه:

1- لباس متناسب با هیکل مردان

2- آقایان چی رو با چی ست کنند؟

3- چگونه کفش های بهاره را با لباس و شلوار بلند ست کنیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :