راجر فدرر استاد تیپ پاییزه

0

کم و بیش همه ما با راجر فدرر تنیسور معروف آشنا هستیم. این ورزشکار محبوب علاوه بر هیکل زیبایی که دارد تیپ مثال زدنی ای نیز دارد. سعی ما در این مقاله بررسی کردن تیپ این ورزشکار محبوب است. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

همه می دانیم که یقه اسکی این سال ها تبدیل به یکی از محبوب ترین لباس های مردانه شده است ولی فدرر ثابت کرد که یقه اسکی در برابر لباس های پاییزه و زمستانه دیگر می تواند یکی از با ارزش ترین ها قسمت ها باشد.

راجر فدرر استاد تیپ پاییزه

در تیپ امسال راجر فدرر نکات خاصی وجود دارد که به تفسیر آن ها می پردازیم:

  • به عینک خلبانی او توجه کنید. قسمت متصل کننده سیمی بین دو چشم او و فریم مربعی شکل آن جذبه خاصی به تیپ او داده است. نکته ریز دیگری که شدیدا قابل توجه است ست کردن لنز قهوه ای عینکش با قهوه ای کت و شلوارش است.
  • یقه اسکی زرشکی رنگش را نگاه کنید. رنگی را انتخاب کرده است که با قهوه ای کت و شلوارش ست می شوند.
  • یکی از مزیت های فصل پاییز این است که شما می توانید رنگ های گرم مثل قهوه ای بپوشید. قهوه ای کت و شلوار او یکی از زیباترین رنگ هایی است که در این فصل می توان پوشید.
  • با اینکه پاچه شلوارش کاملا هوشمندانه و ماهرانه کوتاه شده است ولی اگر بخواهیم یک ایراد خیلی کوچک و جزیی از تیپ او بگیریم کمی کوتاه بودن همین پاچه هاست. بهتر بود پاچه هایی کمی بلند تر که روی کفشش قرار بگیرند انتخاب می کرد.
  • یک جفت کفش مردانه مجلسی می تواند بهترین انتخاب شما برای مجالس رسمی ای باشد که در پاییز می توانید داشته باشید.

مطالب مرتبط:

۱-  آیا مردان خوشتیپ هالیوودی را می شناسید؟

۲- درس هایی که از تیپ جرد لتو می توان گرفت

۳-  تیپ مصطفی زمانی

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :