محمد رضا اهوارکی در
0

اصول تیپ زدن با عینک خلبانی

اصول تیپ زدن با عینک خلبانی

عینک خلبانی قرار است در این مقاله زیر ذره بین چی بپوشم برود. لنز ذره بینی‌ آن، فریم آن و قسمت بالایی آن که مخصوص ابروهای شما ساخته می شود همه و همه را مورد بررسی قرار می دهیم و به شما می گوییم که با تنوعی که در هر کدام از این قسمت ها وجود دارد چه تیپی به آن می آید. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

۱- لنز عینک خلبانی

  • مشکی: لنز مشکی از رایج ترین لنز های عینک های خلبانی است که مناسب اکثر موقعیت ها نیز هست و با بیشتر رنگ ها ست می شود. قابلیت آفتاب گیری آن بیشتر است و به شما قدرت تشخیص رنگ بیشتری را حین داشتن آن روی چشمتان می دهد. جلوی نور شدید را می گیرد و از این حیث نیز چشم شما در امان است. مشکی همچنین از رنگ هایی است که با رنج زیادی از رنگ های تیپ شما مچ می شود. می توانید آن را با پیراهن سفید و شلوار جین ست کنید یا اینکه با کت و شلوار تیره رنگ خودتان بپوشید و تیپی هوشمندانه بزنید.

اصول تیپ زدن با عینک خلبانی

  • آبی: اگر به دنبال رنگ جدیدی هستید ما به شما رنگ آبی را پیشنهاد می کنیم که شما را از اطرافیانتان به خوبی متمایز می کند. با همه ی لباس ها با هر رنگ و مدلی ست می شود. اگر می خواهید لباس خوشرنگی با عینک آفتابی با لنز آبی بپوشید ما رنگ های روشن را به شما پیشنهاد می کنیم. پیشنهاد چی بپوشم به شما پیراهن سفید و شلوار جین برای ست کردن با عینک آفتابی آبی رنگتان است. جالب است بدانید مناسب ترین رنگ لنز برای استفاده از  عینک آفتابی در محل کار آبی است. آن را با کت و شلوار ست کنید. رنگ کت و شلوار شما می تواند آبی تیره یا روشن یا خاکستری باشد. این ترکیب رنگ جلوه ی خاصی به تیپ شما مخصوصا حین رانندگی می دهد.

اصول تیپ زدن با عینک خلبانی

  • طلایی: اگر اهل تیپ های فانتزی هستید پیشنهاد ما به شما انتخاب رنگ طلایی برای لنز عینک خلبانی تان است. شاید در وهله ی اول کمی عجیب به نظر برسد ولی اگر با تیپ مناسبی ست شود ترکیب بسیار جذابی ارایه می دهد. اگر از جمله کسانی هستید که وقت زیادی را برای استفاده از گوشی‌تان می گذرانید پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ لنز طلایی است که آسیب نور گوشی به چشم شما را کمتر می کند. لنزهای طلایی را با لباس های ساده و بدون طرح ست کنید. اگر اکسسوری ای مثل ساعت استفاده می کنید رنگ طلایی را برای آن به رنگ نقره ای ترجیح دهید.

اصول تیپ زدن با عینک خلبانی

  • آینه ای: برای جذاب تر کردن تیپتان می توانید از لنزهای آیینه ای استفاده کنید. این لنزها در دفع اشعه ی خورشید شدیدا موثر خواهند بود و از پوست شما محافظت می کنند. عینک هایی با لنز آیینه ای از جمله ی عینک های کلاسیک به شمار می روند و بهتر است با پوشاکی کلاسیک مثل ژاکت چرمی یا شلوار جین ست شوند. کت و شلوار خاکستری هم ست خوبی با این عینک ها تشکیل می دهد.

اصول تیپ زدن با عینک خلبانی

۲- فریم عینک خلبانی

  • فریم طلایی: رنگ طلایی جذابیت و شیک بودن خاصی به تیپ شما می دهد و از طرف دیگر نازک بودن فریم این عینک ها موجب می شود که تیپ شما بیش از حد فانتزی به نظر نرسد. از آنجایی که طول و عرض این فریم ها کم است نگران جای زیادی که روی صورت شما می گیرند نباشید. معمولا فریم طلایی را با لنزهای مشکی ست می کنند. عینک های خلبانی با فریم طلایی بهترین انتخاب برای ست کردن با بلیزر مشکی و شلوار جین هستند. اگر آن ها را با کت و شلوار بپوشید تیپی بسیار جذاب و منحصر به فرد به شما می دهند.

اصول تیپ زدن با عینک خلبانی

  • فریم پلاستیکی: اگر به دنبال طرح و مدلی جدید هستید چرا فریم های پلاستیکی را روی عینک خلبانی امتحان نمی کنید؟ عینک های خلبانی معمولا با فریم های فلزی عرضه می شوند ولی اگر با فریم های پلاستیکی ست شوند ماندگاری بیشتری خواهند داشت. از طرفی اگر قصد خرید عینکی با مدل ترکیبی خلبانی – مسافرتی دارید پلاستیک بهترین جنسی است که می توانید برایش انتخاب کنید. این عینک ها با شلوارهای جین چسبان و تیشرت های طرح دار به خوبی ست می شوند.

اصول تیپ زدن با عینک خلبانیاصول تیپ زدن با عینک خلبانی

۳- آیا عینک خلبانی شما باید خط مخصوص ابرو داشته باشد؟

در عینک های کلاسیک و قدیمی خلبانی که مخصوص خلبانان تولید می شد این عینک های قسمتی فلزی قرار گرفته در محل ابرو داشتند که عرق خلبان را از چشمان او دور نگاه دارند. امروزه نیز دارا بودن این ویژگی از زیباترین ویژگی های عینک خلبانی شمرده می شود و داشتن همچین قسمتی در شیک بودن شما تاثیر زیادی خواهد داشت. پس حین خرید به این قسمت نیز دقت کنید.

اصول تیپ زدن با عینک خلبانی

مطالب مرتبط:

۱- خوش تیپ ها تابستان امسال چه عینکی می پوشند؟

۲- مدل عینک طبی تابستان امسال چه شکلی است؟

۳- عینک آفتابی دایور بر چشم های ریحانا

۴- تاریخچه برند پرسول

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :