درس‌هایی که از تیپ جرد لتو می‌توان یاد گرفت

سینما دوستان حتما به خاطر دارند که اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد سال ۲۰۱۴ به چه کسی رسید. درست است جرد لتو این مدال ارزشمند را به دلیل بازی در فیلم “کلوب خریداران دالاس” دریافت کرد. این بازیگر خوش چهره سینما هم از نظر ظاهر و هم از نظر هیکل تمام ویژگی های لازم برای خوشتیپ بودن را دارد. در کنار این موارد لباس های مناسبی که به تن می کند خوش تیپ بودن را در او نهادینه کرده است. در این مقاله به بررسی نکاتی از تیپ او می پردازیم.

ad banner

۱- هر وقت شک داشتید ژاکت چرمی بپوشید

یکی از مواردی که همیشه در تیپ او مشاهده کرده ایم، از زمان خوانندگی تا بازیگریش، ژاکت چرمی بوده است. ژاکت چرمی از مواردی است که اگر از نظر اندازه درست انتخاب شود به دلیل براق بودن و شیک بودن بی اندازه اش ، همیشه و هر روز می تواند شما را خوشتیپ نشان دهد. بهترین رنگ آن مشکی است. مدل های متنوعی دارد که توصیه ما به شما این است که از مدل های خاص مثل مدل زیپ دار نامتقارن یا دکمه دار نامتقارن استفاده کنید. ژاکت چرمی از معدود آیتم هایی است که هم در محل کار می توانید بپوشید و هم در مجالس و میهمانی ها.

درس هایی که از تیپ جرد لتو می توان گرفت

۲- لایه ای لباس پوشیدن 

یکی دیگر از لم های خوشتیپ تر شدن که مطمئنا از آن آگاهی دارید لباس پوشیدن به صورت لایه لایه است. در این لم جرد لتو سعیش بر این است که پیراهن های فلانلی را روی تیشرت های رنگیش بپوشد. زمینه این تیپ که تیشرت ها هستند را با رنگ های طبیعی انتخاب می کند و در عوض روی آن ها پیراهن هایی با طرح های شطرنجی یا راه راه به تن می کند. شلوار جین و یا کتان رنگی از انتخاب های دیگر او برای زیباتر شدن این تیپ لایه ای است.

درس هایی که از تیپ جرد لتو می توان گرفت

۳- تیپ های ورزشی را دوست بدارید

شلوارهای اسلش از دیگر انتخاب های او هستند. مزیت این شلوارها این است که اگر به درستی انتخاب شوند و جنس خوبی هم داشته باشند هم با پوشیدن بافت می توان با آن ها تیپی جدی تر زد و هم با تیشرت های بلند برای تیپ ورزشی و غیررسمی ست می شود. شلوار اسلش هرجور هم که باشد در نهایت تم ورزشی به تیپ شما می دهد پس بهتر است با مواردی همچون بوت های ساق دار و کلاه های کپ پوشیده شود.

درس هایی که از تیپ جرد لتو می توان گرفت

۴- موی شما موهبتی است از سوی خدا نه یک حق مسلم برای شما

جرد لتو مدل های زیادی روی موی خود پیاده کرده است، آن ها را بافته است، مدل های کوتاه و حتی کچل بودن را امتحان کرده و هر مدلی که فکرش را بکنید امتحان کرده است، ولی مدل اصلی انتخابی او همین مدل موی بلند و لختی است که اغلب او را با آن مدل دیده ایم. برای هواداران او و هواداران این مدل باید بگوییم که این مدل مو به این صورت نیست که صبح از خواب بیدار شوید و آنرا روی سرتان ببینید. نیاز به مراقبت شدید دارد و اگر قصد بلند کردن مویتان را دارید باید با انواع کرم ها و نرم کننده ها آشنا شوید. شستشوی مو به صورت روزی دوبار را در برنامه خود قرار دهید.

درس هایی که از تیپ جرد لتو می توان گرفت

۵- به جزیئات توجه کنید

این مورد را در تیپ های رسمی‌تان به کار گیرید. در این تیپ ها عقیده جرد لتو بر خلاف آقایان دیگر که ادعا می کنند برای خوش‌تیپ تر شدن محدودیت امکانات دارند این است که اگر به اکسسوری ها رو بیاروند تازه متوجه می شوند که چقدر حق انتخاب های آن ها زیاد است. انتخاب یک کراوات مناسب، دکمه سر آستین منحصر به فرد یا پوشت با رنگی متحیر کننده به تنهایی کافیست تا تیپ خود را از این رو به آن رو کنید.

درس هایی که از تیپ جرد لتو می توان گرفت

۶- روی تیپتان سرمایه گذاری کنید

نکته مهم و اصلی این است که کیفیت را به کمیت ترجیح دهید. جرد لتو در سال گذشته از کت های شش دکمه، اورکت های بلند پشمی، ژاکت های اسپرت و حتی کاپشن های بادی خز دار لباس های زمستانی‌اش را انتخاب کرده است ولی سعی کرده هرکدام آن ها را با آیتمی خاص ست کند که با هم سازگاری داشته باشند. پس اولویت اولتان را جنس و کیفیت لباس ها قرار دهید و اولویت بعدی را ست کردن آن ها.

درس هایی که از تیپ جرد لتو می توان گرفت

۷- سعی کنید در تیپتان یک آیتم خاص داشته باشید

همیشه در تیپ های رسمی و غیررسمی سعی کنید یک نوع لباس خاص را به عنوان هسته تیپ در نظر بگیرید و لباس های دیگر را بر اساس آن انتخاب کنید. این هسته می تواند یک پیراهن طرح دار زیبا، شلواری خاص و یا کفش های با طرح و جنس زیبا باشند. همین هسته تیپ شما حتی می تواند مدل مو یا ریش شما باشد. از هر جهت شما می توانید یک قسمت از تیپتان را هایلایت کنید و بقیه قسمت ها فقط تکمیل کننده آن باشند.

درس هایی که از تیپ جرد لتو می توان گرفت

۸- تقسیم بندی مناسب

اندازه بودن لباس ها را در اولویت اول خود قرار دهید. یکی از نکات مثبت تیپ جرد لتو این موضوع است. با وجود تنوع زیادی که در لباس های انتخابیش اعمال می کند ولی در نهایت می بینیم که لباس ها فیت تن او هستند و روی تنش به خوبی می نشینند. در تیپ های رسمی سعی کنید اکسسوری هایی مثل پوشت یا پاپیون را ساده انتخاب کنید که در تقسیم بندی بالاتنه شما اشکالی ایجاد نکند.

درس هایی که از تیپ جرد لتو می‌توان یاد گرفت

مطالب مرتبط: 

۱- کراوات سیاه و سفید

۲- ۵ قانون مهم در استایل آقایان

۳- نکاتی برای نگهداری از لباس های تابستانی

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

jared در تاریخ 11 ژانویه 2021

خیلی خوشتیپه و خوشگلارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :