بهراد در
0

پیشنهاد لباس برای چند ایکس ها

پیشنهاد لباس برای چند ایکس ها

اگر مقاله قبل در این باره رو خوندید پس اصول اولیه کار رو می دانید. الان وقتشه چند نکته جزیی را بهتون یادآورم بشیم.  با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

1- بجای کمربند از بند شلوار استفاده کنید

کمربند اصلا ظاهر خوبی به افرادی که شکم بزرگی دارند نمیده و هر لحظه بنظر میاد که میخواد بیوفته. حالا اگه بجای همین کمربند از بند شلوار استفاده کنید دیگه این مشکلات ظاهری رو ندارید و نیازی هم نیست که قسمتی از شلوار رو بالا نگه دارید و خیلی خوب می توانید پایین تنه رو با شلوار بپوشونید.

گفتنی که استفاده از بند شلوار بجای کمربند طول عمر شلوار رو هم افزایش میده ولی بیشتر شلوار های ارزان قیمت قلاب داخلی برای اتصال بند شلوار را ندارند، که اون هم به کمک خیاط حل شدنی است.

پیشنهاد لباس برای چند ایکس ها

2- پیراهن هایی بخرید که یقه با فاصله بیشتری دارند

اگه صورت بزرگی دارید بهتر هست که یقه پیراهن تون هم بهش بیاد. بیشتر مارک های دنیا، پیراهن هایی طراحی می کنند که یقه ها فاصله حدودی 90 درجه داشته باشند. پس بگردید و برندی رو پیدا کنید که هم به استایل شما بیاد و هم این ویژگی رو داشته باشه.

یقه با فاصله بیشتر صورت شما رو متناسب نشون میده و همچنین فضای کافی برای یک گره بزرگ کراوات رو هم جور میکنه.

3- کلاه بپوشید

کلاه اکسسوری است که شما رو خوشتیپ میکنه،  این نکته هم یادتون نره که کلاه قدتون رو هم بلند تر جلوه میده.

4- لباس های سرهمی بپوشید

بجای پوشیدن جین و تی شرت که احنمال بیرون افتادن ناف شما میره، می تونید سر کار از لباس های سرهمی استفاده کنید. این لباس ها معمولا جادار هستند و نکته شماره یک رو هم تو خودشون دارند.

5- ریش تان را به طور منظم اصلاح کنید

لازم نیست که از مغازه ه ریش قلابی بخرید. یکم ریش تمیز و اصلاح شده از روی چانه و فک شما باعث میشه صورت نرم شما از دید پنهان باشه. مثلا ریش پروفسوری خوب، همه چیز رو خیلی بهتر میکنه.

خیلی مراقب باشید. شخص با اندام درشت و ریش منظم خیلی با کلاس محسوب میشه ولی شخص با اندام درشت و ریش نا منظم و فر خورده و به هر طرف پریشون، بیشتراز هر چیزی بهتون لطمه میزنه.

6- اکسسوری های بزرگ استفاده کنید

نسبت خیلی مهمه. هر چی بزرگتر باشید بهتر هستش که ابزاری که استفاده میکنید، بزرگتر باشند. مثلا خودکارپلاستیکی کوچولو رو با یک روان نویس بزرگ و تمام عیار جایگزین کنید، ساعت ها بزرگتری ببندید و … .

نکته جالب تر اینجاست که بیشتر افراد ابزار های بزرگ رو نشونه قدرت میدونند.

 7- پیراهن های خوش دوخت را بیرون از شلوار بیاندازید

هرچقدر لباس کمتر به بدن بچسبه، توجه کمتری رو به خودش جلب میکنه. پس پیراهن هایی که بیرون از شلوار هستند، اهمیت دورکمر رو کاهش می دهند. توجه داشته باشید که این نحوه لباس پوشیدن فقط با لباس هایی جور هست که کاملا اندازه تن شما باشند و از پوشیدن لباس های آستین بلند و یقه دار به این فرم اجتناب کنید.

مطالب مرتبط:

1- پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرف

2- افرادی که اندام درشتی دارند چی بپوشند؟

3- شیک بودن به هیکل یا نوع لباس پوشیدن شما بستگی ندارد!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :