افرادی که اندام درشتی دارند چی بپوشند؟

افرادی که اندام درشتی دارند چی بپوشند؟ این شاید یکی از مهم ترین دغدغه های افراد درشت هیکل باشه! اگر جز افرادی هستید که اندام درشتی دارید با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید. 

اول از همه مهمه که بدونید لازم نیست که این حجم از چربی رو با خودتون حمل کنید و برای سلامتی خودتون ( نه حرف دیگران ) بهتره که رژیم غذایی مناسبی رو دنبال کنید. با این حال حتی اگر هنوز هم شروع به رژیم گرفتن نکردید یا هنوز در ابتدای راه هستید نباید صبر کنید تا به وزن ایده آل برسید و بعد لباس خوبی بپوشید، بلکه در هر زمانی باید بهترین ظاهر خودتون رو داشته باشید.

اولیت ها به قرار زیر هستند. این ها رو دنبال کنید تا شادتر باشید و از همه مهم تر با ظاهرتون تاثیر مثبت بگذارید.

افرادی که اندام درشتی دارند چی بپوشند؟

۱- اندازه بودن لباس

مهمترین چیز اندازه لباس هست. چه بدن تان روی فرم باشد و چه نباشد! اگر لباستون کشیده، افتاده و یا چروکیدست تاثیر منقی روی ظاهرتون داره. و تاثیر ان در افراد با هیکل درشت به مراتب بیشتر است. پس در هر سایزی هستید مناسبترین سایز رو انتخاب کنید.

یک نکته مهم این هست که هر چقدر لباس روی تنتون بهتر بشینه هم خودتون راحت تر هستید و هم خوب تر بنظر می رسید. با اینکه احتمال پیدا کرن لباسی که کاملا مناسب اندام شما باشد خیلی خیلی پایینه ولی خدا خیاط رو که ازتون نگرفته!!!

۲- سادگی

اگه سایز شما بزرگه همین الان هم خیلی توجهات رو بخودتون جلب می کنید پس بهتره با لباسای پر زرق و برق خودتون رو بیش از حد تو مرکز توجه قرار ندید. برای افراد درشت اندام لباس با طرح کم بهترین گزینست . مثلا یه ژاکت تک رنگ با پیراهن  راه راه و غیره . چیزی بپوشید که گرافیک بالایی نداشته باشد.

۳- سبک بودن

لباس های سنگین و کلفت شما را بزرگ و پر حجم نشون می دهند. همچنین این دسته از لباس ها گرمای بیشتری رو حفظ می کنند و بعنوان یک فرد درشت اندام شما به اندازه کافی گرما ایجاد می کنید و این گرما باعث ایجاد تعرق بیشترشما می شود. بنابراین سعی کنید لباس های نازک تر و از الیاف طبیعی استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

۱- هفت گناه اصلی در استایل آقایان

۲- پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرف

۳- شیک بودن به هیکل یا نوع لباس پوشیدن شما بستگی ندارد!

۴- چند نکته و روش برای ست کردن کراوات باریک با لباس ها

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :