چه نوع لباس‌هایی ما را چاق‌تر نشان می‌دهند؟

ممکن است که نتوانید در عرض یک شب، 10 کیلوگرم وزن اضافه کنید اما با پوشیدن لباس‌های نامناسب می‌توانید در طی چند ثانیه وزن اضافه کنید! پس اگر به ظاهرتان اهمیت می‌دهید و دوست دارید بدنتان در بهترین شکل خود باشد، از این چند مورد لباسی که نام می‌بریم، تا حد امکان دوری کنید زیرا شما را بسیار چاق‌تر نشان می‌دهند.

 

جین‌های جذب

شلوار جین جذب همیشه بدن شما را زیباتر نشان نمی‌دهد بلکه در مواردی می‌تواند اندام شما را چاق و بدفرم جلوه دهد. جین‌هایی که زیادی جذب هستند، می‌توانند ران‌های شما را چندلایه نشان دهند، حتی اگر ران‌های شما بی نقص و خوش فرم باشند. استفاده از شلوار جین‌های مام استایل و راسته برای کسانی که در ناحیه باسن و پهلو تپل هستند، کاملا مناسب است.

 

لباس‌های اورسایز

تلاش برای پنهان کردن چربی‌های اضافی بدن زیر لایه‌های پارچه، جواب نمی‌دهد. هرچه لباس‌های سایز بزرگ‌تری بپوشید، اندامتان نیز به نسبت، درشت‌تر به نظر خواهد رسید. خلاصه داستان این است که سراغ لباس‌هایی فیت تنتان بروید، نه لباس‌های خیلی گشاد یا خیلی تنگ! تا می‌توانید از ویژگی‌های مثبت بدنتان استفاده کنید. مثلا اگر کمری باریک دارید، به کمک یک کمربند، باریکی آن را به همه نشان دهید.

 

پارچه‌های طرح‌دار

اگر عاشق لباس‌های رنگی‌رنگی و طرح‌دار هستید و دوست دارید شخصیتتان را به کمک آن‌ها به اطرافیانتان انعکاس دهید، باید این را به یاد داشته باشید که این لباس‌ها اندام شما را تپل‌تر نشان می‌دهند. این یک قانون است که طرح‌های شلوغ، به بدن حجم و بعد می‌دهند. بهترین انتخاب برای عاشقان لباس‌های طرح‌دار می‌تواند، راه راه عمودی باشد. به شدت از لباس‌های راه راه افقی دوری کنید چون بدن را پهن‌تر نشان می‌دهد.

 

کفش‌های چانکی و لژدار

 

شاید تا به حال نمی‌دانستید که کفش می‌تواند نقش مهمی در چاق یا لاغر به نظر رسیدنتان داشته باشد. اما کفش‌های چانکی و لژدار پایین‌تنه را به طرز عجیبی، پرتر و درشت‌تر نشان می‌دهند. به سراغ کفش‌هایی ظریف‌تر بروید. کفش‌هایی که نوک تیز دارند، پاها را کشیده و لاغرتر نشان می‌دهند.

 

کت پافر


همه ما عاشق ظاهر، راحتی و گرمای کت پافر هستیم. اما اگر مواظب نباشیم، این کت‌ها می‌تواند ما را ده کیلو سنگین‌تر نشان دهند! دلیلش هم مشخصا این است که کت‌های پافر، حجم زیادی دارند و می‌توانند بالاتنه را دو برابر بزرگ‌تر نشان دهند. اگر نمی‌توانید از پافر دست بکشید، سراغ پافرهای کمربنددار و کم حجم بروید.

 

لباس زیر نامناسب


شما باید لباس زیرهایتان را به یک فوندانسیون برای اندامتان تشبیه کنید. اگر لباس زیرهایی مناسب بپوشید، می‌توانید از حالت عادی نیز لاغرتر به نظر برسید. البته برعکس این قضیه نیز می‌تواند با انتخاب لباس زیرهای نامناسب اتفاق بیفتد. از لباس زیرهای اسفنجی پرحجم دوری کنید. به سایز لباس زیر نیز دقت کنید چون اگر گشاد یا تنگ باشد، فرم اندام را به هم می‌ریزد.

 

نویسنده: روشنک ملکی

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :