آیا خوشتیپ ترین مربیان فوتبال جهان را می شناسید؟

آیا خوشتیپ ترین مربیان فوتبال جهان را می شناسید؟ مگر این افراد چگونه لباس می پوشند که از دید بسیاری از رسانه های مد و لباس مورد توجه قرار گرفته‌اند! آیا تیپ و ظاهری رسمی داشته‌اند و یا اسپرت؟ در ادامه به معرفی ۴ نفر از خوشتیپ ترین آنان می‌پردازیم. 

۱- پپ گواردیولا چگونه لباس می‌پوشد؟

یکی از خوشتیپ های لیست ما پپ گواردیولا است. بیشتر اوقات گواردیولا را با کت و شلوار و تیپ‌های رسمی می‌بینید. مربی که معمولا از برترین برندهای دنیا خرید می کند. یکی از خصلت‌هایی که پپ دارد این است که گاه گاهی آستین پیراهن خود را تا می زند که این استایل او را جذاب تر می‌کند.

راز خوشتیپ بودن گواردیولا در پوشیدن کت و شلوارهای فیت است.

پپ گواردیولا چگونه لباس می پوشد؟

۲- روبرتو مانچینی چگونه لباس می‌پوشد؟

مانچینی مانند بسیاری از ایتالیایی‌ها خوشتیپ است. اگر کسی  مانچینی را نشناسد گمان خواهد کرد که وی یک مدل مشهور لباس است. حتما مانچینی را با شال گردن معروفش که در منچستر سیتی بود به یاد می آورید. پیراهن سفید یکی از محبوب‌ترین لباس‌هایی است که وی به تن می کند.

راز خوشتیپ بودن مانچینی در داشتن یک خیاط و استالیست شخصی است.

روبرتو مانچینی چگونه لباس می پوشد؟

 

۳- لوئیز انریکه چگونه لباس می‌پوشد؟

مانند گواردیولا بیشتر با تیپ رسمی در کنار زمین حاضر می‌شود، اما باید گفت که او نیز استایل خاص خودش را دارد. پوشیدن کتانی با شلوار کتان یکی از تیپ‌های مورد علاقه وی است.

راز خوشتیپ بودن انریکه در پوشیدن لباس مردانه فیت است.

لوئیز انریکه چگونه لباس می پوشد؟

 

۴- کیکه سانچز فلورس چگونه لباس می‌پوشد؟

 فلورس شباهت بسیار زیادی به بازیگر معروف هیو لوری  دارد. فلورس را می توان به تیپ نیمه رسمی است شناخت. شاید این تیپ امضای خود وی باشد و کمتر مربی در دنیا شبیه وی لباس بپوشد.

راز خوشتیپ بودن فلورس در ست کردن رنگ‌های مختلف است.

آیا خوشتیپ ترین مربیان فوتبال جهان را می شناسید؟

مطالب مرتبط:

۱- راه های خوشتیپ شدن به سبک برد پیت

۲- نکاتی برای آقایان خوشتیپ در سفر

۳- برای خوشتیپ شدن به این موارد توجه کنید

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :