کمربند مردانه را باتوجه به این نکات انتخاب کنید

0

انتخاب و پوشیدن کمربند مردانه صرفا به ست‌ کردن آن با کفش شما خلاصه نمی‌شود و باید نکات زیادی را در انتخاب آن در نظر بگیرید. کمربند مردانه را باتوجه به این نکات انتخاب کنید. 

۱- کمربند را با کفش ست کنید ولی زیاده روی نکنید

کمربند مردانه را باتوجه به این نکات انتخاب کنید

یکی از رایج‌ترین و قدیمی‌ترین اصطلاحات در زمینه انتخاب کمربند ست‌کردن رنگ و جنس آن با رنگ و جنس کفش‌تان است. ما نیز این مورد را به شما پیشنهاد می‌کنیم ولی در این زمینه زیاده روی نکنید. قرار نیست همه اکسسوری‌های شما با کمربند و کفش‌تان ست باشند. این ست کردن هم بیشتر در تیپ‌های رسمی پیشنهاد می‌شود.

۲- سگک مناسب انتخاب کنید

کمربند مردانه را باتوجه به این نکات انتخاب کنید

در اصل شلوار شما باید بدون کمربند روی کمر شما در محل مناسب قرار بگیرد و استفاده از کمربند صرفا به منزله خوش تیپ تر‌شدن و شیک پوشی است. در انتخاب سگک کمربند دقت کنید که هم‌خوانی مناسبی با شلوارتان داشته باشد و از طرفی خیلی هم کوتاه باشد که پین کمربند در آخرین سوراخ کمربند شما قرار گیرد.

۳- انتخاب جنس مناسب

کمربند مردانه باتوجه به این نکات انتخاب کنید

اگر از جمله افرادی هستید که زود به زود تیپ خود را ارتقا می‌دهید و به فکر این هستید که همیشه شیک پوش باشید پیشنهاد می‌کنیم کمربندهای براق‌‎تر انتخاب کنید. ضمنا رنگی که برای کمربند انتخاب می‌کنید هم تا حد زیادی در تیپ نهایی شما موثر است. مثلا فرض کنیم شما یک تیپ زیبا با کت و شلوار طوسی و بافت خاکستری زده‌اید و بندهای کفش شما هم قهوه ای تیره است. در این حال انتخاب کمربند نارنجی رنگ برای تیپ شما مناسب خواهد بود. شاید باورتان نشود ولی قهوه‌ای و نارنجی بهترین ترکیب را می‌سازند.

راه و رسم انتخاب کمربند مناسب مردانه

۴- سگک کمربند را بیش از اندازه بزرگ انتخاب نکنید

کمربند مردانه باتوجه به این نکات انتخاب کنید

اگر خاطرتان باشد چند سال پیش سگک‌های بزرگ مد شدند که موفقیت چندانی هم نداشتند و تاریخ مصرفشان به سرعت تمام شد. اصل شیک پوشی در ساده پوشی است. سعی کنید سگکی برای کمربندتان انتخاب کنید که علاوه بر سادگی زیبایی مینیمال نیز داشته باشد و خوش فرم باشد. اگر تیپ غیر رسمی داشته باشید دست شما برای انتخاب سگک باز خواهد بود. اگر هم تیپ رسمی دارید که مجبور هستید از مدل های ساده و شیک انتخاب کنید.

۵- مدل های جدید کمربند

کمربند مردانه باتوجه به این نکات انتخاب کنید

در نهایت می خواهیم یکی از جدیدترین مدل‌های کمربند که در کت واکت‌های اروپایی معرفی شده است را به شما نشان دهیم. این کمربندها با عرضی بسیار نازک به مانند طناب یا بندی هستند که شما به دور کمرتان می بندید. این مدل‌های جذاب هستند ولی به هیچ وجه مناسب تیپ رسمی نخواهند بود.

مطالب مرتبط:

۱- انواع کمر‌بند مردانه و قوانین استفاده از آن

۲- اصول خرید کمر‌بند مردانه

۳- معرفی ۲۰ مدل کمر‌بند مردانه

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :