بهراد در
0

5 افسانه در مد مردانه

5 افسانه در مد مردانه

از افسانه ایلیاد و ادیسه گرفته تا رستم و سهراب شاهنامه، همگی یک سری افسانه هستن که خواننده رو به وجد میارند ولی یک سری افسانه در مد مردان هم وجود داره که نه تنها واقعیت نداره، ما هم دوست نداریم باورش کنیم. 5 افسانه در مد مردانه حتی زیبا هم محسوب نمی شوند ولی میشه گفت یکی از اجزای جدای ناپذیر رفتار ما آقایون هستن. با چی بپوشم همراه باشید.

1- میشه با لباس قایم شد

لباس ها شما رو زیبا نشون میدن، بهتر نشون میدن و حتی ممکنه کمی لاغر تر هم نشون بدن ولی هیچوفت شما رو محو نمی کنن. اصلا کارشون این نیست. مثلا یک سری افراد اعتقاد دارن اگه سایزش XXL هستش و لباس سایز 5XL بپوشه خیلی لاغر میشه و توش گم میشه و اصلا تو دید نخواهد بود. مگه شنل نامرئی پوشیدی؟

2- برای خوش تیپ بودن، لباس بیشتری می خوام

کدوم بهتره؟ بیست تا لباس که هیچ کدوم مناسب نیستن ولی با هم فرق دارن یا 3 تا پیراهن خوش دوخت و اندازه تن شما؟ اولی رو هر روز می تونی عوض کنی ولی دومی رو باید در دوره های بیشتری بپوشی. فکر کنم جوابش رو می تونی در حرف های کارل استفانویچ بگیری که یک دست کت و شلوار رو یک سال پوشید تو تلویزیون و هیچ کس هم نفهمید و حتی اعتراض هم نکرد.

3- باید این مد رو دنبال کنم

اگه مثلا از مدل کفش بدون جوراب یا کت و شلوار تنگ خوشتون میاد، اگه می تونید با تمام وجود بپوشید ولی اگه فقط برای این هست که به خودتون میگید ممد و جفر این رو می پوشن و منم باید بپوشم مثل اونها بشم کاملا اشتباه می کنید و چیزی بپوشید که مطمئن هستی می تونی توش جذاب باشی.

5 افسانه در مد مردان

4- من همینطوری خوشتیپ هستم

ممکنه برخی وقتی بدون هیچ سعی و تلاشی لباس بپوشن خیلی هم بهشون بیاد و خوشتیپ باشن ولی در مورد تعداد کم و اونهم در موقعیت های محدود. اگه یک انسان بالغی و هر روز جوری لباس می پوشی که انگار تشک خویشتن را دور خود پیچیدی و اومدی بیرون، گندش در میاد و اصلا هم جالب نیست.

5 افسانه در مد مردان

5- صد در صد یک روزی این رو می پوشم

این مورد در افسانه در مد مردانه رو میشه به افسانه جومونگ شبیه دونست چون خودمون هم می دونیم که دروغه. ما مرد ها عادت داریم ذخیره کنیم و انبار کنیم، ولی آخه چیو؟ بغضی لباس ها هم هستن که نه تنها اصلا الان به تنت نمیاد و مهم تر از اون خودت خوشت نمیاد، بعد از مرور زمان مناسب سنت نیست، رنگ رفته میشه و …. پس الکی انبار نکن. اگه الان دوست نداری بپوشی، هیچ وقت نمی پوشی.

آیا شما افسانه دیگری در مورد مد مردانه می دانید؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

1- ۲۲ نکته درباره اصول انتخاب کت و شلوار آقایان

2- آقایان: برای خواستگاری چی بپوشم؟

3- لباس مناسب آقایان لاغر و قد بلند کدام است؟ – قسمت اولدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :