بهراد در
0

چند تا از لباسای حرام مردانه در تابستان

چند تا از لباسای حرام مردانه در تابستان

همه ما بعنوان مرد وقتی تابستون میشه با یکسری مشکلات روبرو هستیم. اول اینکه کباب خوب بزنیم، دوم اینکه محل مناسب و سایه برای تعطیلات پیدا کنیم و بعد از کار زیاد عرق نکنیم و در نهایت لباس خوب بپوشیم. واقعا مشکلات زیادی داریم ولی راه حل یکی دوری از چند تا از لباسای حرام مردانه در تابستان هستش که خیلی راحت میتونه در صورتی که جنس مناسب لباس انخاب بشه، از تعرق هم جلوگیری کنه، یا حداقل کم کنه. در ادامه مقاله چند تا از لباسای حرام مردانه در تابستان در سایت چی بپوشم شاهد چند تا از لباسایی هستید که بهتره نپوشید.

اول از همه گفتنی بحث در این باره زیاد شده و خیلی از مقاله های همین سایت هم در این زمینه بهتون کمک میکنن ولی بهتره برای “چند تا از لباسای حرام مردانه در تابستان” را بخونید.

1- صندل برای پای زنانه هستش

وقتی گفته میشه برای پای زنانه هستش یعنی نگاه کردن بهش آدم رو نمیترسونه. شما چی؟ نه پاتون خیلی زشته. خیلی ترسناکه، حتی باعث کابوس شبانه هم میشه. خودت باشی دوس داری به پاهای پاچه بزیت نگاه کنی با اون همه مو. نه مسلما. پس خواهشا دیگران رو هم از این توفیق بی نصیب کن. پس چکار کنی؟ باید کاری کرد که اون 2 تا، رنگ آفتاب رو نبینن.

بهترین گزینه ها کفش های کالج و اگر خیلی اصرار دارید صندل های چرمی هستش. صندل های اسپرت و ورزشی هم می تونند گزینه مناسبی باشند اگه به مهمونی پشمالو پارتی دعوتید. ولی رنگی بپوشید که به پا بیاد. رنگ روشن رو هیچوق انتخاب نکنید چرا که توجهات رو جلب میکنه و همونجا همه چیز تموم میشه.

چند تا از لباسای حرام مردانه در تابستان

2- لباسای گل گلی مردونه نیستن

فکر کنم اولین بار تو یک سریال کمدی مطرح شد و پوشیدن این لباسا باب شد ولی منظور اون سریال پوشیدن نبود بلکه خندوندن بوده که مثل اینکه زیاد توجه نشده بود. مرد ها بخاطر هیکل عضلانی و قوی مشهور هستند و دوست داشتنی میشن نه بخاطر طبع گل گلی شون. در صورتی هم که باید بین گل ها استتار کنید و مجبورید، حتما دیگه گل گلی هاش تیره باشه.

چند تا از لباسای حرام مردانه در تابستان

3- سبز و آبی رو با هم نپوشید

شوخی کردم. باید بپوشید ولی یکم محدودیت هم وجود داره. اول از همه باید بگم تو خیلی از مدل های معرفی شه این دو رنگ با هم اومدن و خیلی هم خوب نشون دادن ولی باید حواستون اشه سبز چمنی و آبی روشن نباشه دیگه. دنبال سابه تیره این رنگ ها باشید.

4- کت چرم برای تابستونه

هر جای ایران رو نگاه کنی الان دما بالای 30 درجه هستش و مطمئنا نیازی نیست برای گرمایش بدنت کت چرم بپوشی. اگه میپوشی که به شلوار چرمت بیاد که دیگه من باهات حرف ندارم. (واقعا داغونی داداش) بهترین راه اینه که یکیاز لایه های پوشش رو کم کنید دیگه. البته اگه خیلی به استایل کت اهمیت میدید بزم یک راهی براتون هست. اونهم اینه که از این کت های چرم که معروف به مدل موتور سواری هستن بپوشید، این مدل ها یکم کوتاه تر بوده و در عین حفظ استایل، گرمای کمتری تولید می کنند.(با این حال خشک شدنت از گرما، پای خودت)

چند تا از لباسای حرام مردانه در تابستان

مطالب مرتبط:

1- چهار اکسسوری محبوب این تابستان

2- معرفی چند ست تابستانی برای آقایان

3- در تابستان این رنگ را نپوشید!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :