مردان خوشتیپ این موارد را رعایت می کنند

بارها شده که شما آیتمی را به عنوان یکی از علایق تان در نظر بگیرید و کم کم آن آیتم زندگی شما را تغییر دهد. این آیتم می تواند کت و شلوار محل کار شما باشد یا ساعت هوشمندی که پدرتان به شما هدیه داده یا یک تی شرت زیبا! مردان خوشتیپ این موارد را رعایت می کنند شما نیز از این قوانین پیروی کنید. 

۱ – کت و شلوار

مردان خوشتیپ این موارد را رعایت می کنند

هیچ چیزی برای یک مرد به اندازه ی تجربه یه دفعه ی اول کت و شلوار پوشیدن و بستن دکمه های کتش نیست، گویی زندگی تازه ای را شروع کرده اید. اگر تا به حال یک کت و شلوار نداشته اید سعی کنید رنگی و طرحی را انتخاب کنید  که با همه ی رنگ ها ست شود مثل خاکستری یا طوسی.

۲-  شلوار سبک و راحت حوله ای

مردان خوشتیپ این موارد را رعایت می کنند

 شلوار های فرانسوی حوله ای که به تازگی در بازار یافت می شود موردی است که مسلما ظاهر و استایل شما را تغییر می دهد. کتانی های رنگیتان را با این شلوارها ست کنید و خارج از خانه بپوشید.

۳- روکفشی های زیبا

مردان خوشتیپ این موارد را رعایت می کنند

یکی از بدترین حالت هایی که برای خوشتیپ ها امکان دارد رخ دهد یک روز بارانی و گلی شدن کفش هاست. ولی نگذارید که آب و هوا روی استایل شما تاثیر بگذارد. کافیست این روکفشی ها را روی کفش هایتان قرار دهید و سپس از خانه خارج شوید و نتیجتا همیشه خوشتیپ بمانید.

۴- کیف چرمی کار

مردان خوشتیپ این موارد را رعایت می کنند

هر مردی یک کیف چرمی نیاز دارد و این حقیقتی است که فقط در حالتی متوجه آن می شوید که یک کیف چرمی داشته باشید. این مدل کیف های چرمی به مردم می فهماند که اولا شما به کارتان بسیار اهمیت می دهید و ثانیا به استایلتان.

۵- جوراب های ساده و شکیل

5 اکسسوری که زندگی شما را متحول خواهد کرد

اگر هوا خیلی سرد باشد معمولا یک عرق گیر یا لباس اضافی به تن می کنید اما با به تن کردن یک جفت جوراب گرم در هوای سرد واقعا راه حل خوبی است. پس نتیجه می گیریم داشتن یک جفت جوراب محکم و گرم هم از تغییر دهنده های زندگی ماست.

مطالب مرتبط:

۱- راهی بهتر برای پوشیدن شلوار جین و پیراهن

۲- راز خوشتیپ بودن دیوید گندی چیست؟

۳- حضور دیوید گندی در تبلیغات Makes & Spencer

۴- بیوگرافی و سبک لباس پوشیدن ادی ردمین

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :