محمد رضا اهوارکی در
0

با شلوار خاکستری چی بپوشم؟

با شلوار خاکستری چی بپوشم؟

شلوار خاکستری رنگ در جنس های مختلف از مخمل گرفته تا جین و شلوار رنگی ها از مواردی است که آقایان تمایل زیادی به پوشیدن آن دارند. اگر کمی دقت کنید در میان تیپ های روزانه از هر ۱۰نفر حداقل ۶ نفر این رنگ را به گونه ای در تیپ خود به کار برده اند و اکثرا سعی کرده اند که در شلوار به کار برده شود. از این رو بر آن شدیم تا درمورد این رنگ و خانواده هایی که با آن ست می شوند با شما صحبت کنیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

۱- تیپ غیررسمی 

با شلوار خاکستری چی بپوشم؟

شاید فکر کنید این رنگ کمی عجیب به نظر می رسد ولی در مورد مشکی هم همین طرز تفکر وجود داشت و الان می بینیم که چقدر میان تیپ های مردانه رایج شده است. با تیپ های غیررسمی برای پوشیدنش شروع کنید. اگر شلوار رنگی انتخاب می کنید سعی کنید خاکستری های روشن در آن وجود داشته باشد و با این کار رسمیت تیپ شما تا حدودی کاسته می شود. از شلوارهای اسلش با این رنگ هم می توانید استفاده کنید. انتخاب بعدی شما حتما جین خاکستری خواهد بود. این رنگ جین تقریبا با همه ی لباس های شما ست می شود. با وجود اینکه جین های مشکی و آبی هم عالی هستند ولی این رنگ جین هم در دسته ی جین های محبوب قرار گرفته است.  آن را با کتانی های مشکی یا سفید ست کنید و بالاتنه هم یک لباس سفید یا مشکی پوشیده شود. از نظر شناخت رنگ ها این تیپ فوق العاده زیبا خواهد بود.

با شلوار خاکستری چی بپوشم؟

۲- بالاتنه

پیراهن رنگ کرم به راحتی با شلوار رنگی خاکستری ست می شود و تقریبا سبک تیپ سنتی مشکی و سفید را به تیپ شما تزریق می کند. اگر شلوارتان خاکستری تیره است پیراهن مشکی با آن ست کنید و یک تیپ رسمی بزنید. اگر شلوار خاکستری روشن پوشیده اید و قصد انداختن کمربند دارید از کمربند های رنگ تیره دوری کنید چراکه زیبایی شلوار شما را می کاهد.

رنگ جالب دیگری که با خاکستری ست می شود، خاکستری است. بله درست است. اگر شلوار خاکستری تیره به تن دارید پیراهن خاکستری روشن یا ژاکت یا بافت خاکستری روشن به همراه آن بپوشید. شاید کمی عجیب برسد اما ترکیب خاکستری با خاکستری یکی از زیباترین ترکیب رنگهاست. اگر خیلی حساس هستید می توانید بالاتنه را مشکی انتخاب کنید.

با شلوار خاکستری چی بپوشم؟

۳- شلوار خاکستری و کفش قهوه ای 

شاید باورتان نشود ولی قهوه ای رنگی است که شدیدا با شلوار خاکستری شما ست می شود. خاکستری با رنگ پوستی و قهوه ای ست می شود و تیپی هوشمندانه و در عین حال تیپی هوشمندانه و غیررسمی به شما می دهد. اگر نمی خواهید خیلی رسمی تیپ بزنید یک جفت کفش کالج قهوه ای یا رنگ پوستی انتخاب کنید.

اگر قصد زدن تیپ های رسمی را دارید ما به شما یک جفت کفش خاکستری را پیشنهاد می کنیم. اگر کت و شلوار خاکستری به تن دارید کفش های مجلسی مشکی هم انتخاب خوب دیگری محسوب می شود. به جای آن می توانید به همراه کت شلوار خاکستریتان یک جفت کفش قهوه ای به تن کنید. از رسمیت تیپ شما کاسته نخواهد شد.

با شلوار خاکستری چی بپوشم؟

برای تیپ های غیررسمی پییشنهاد دیگری برایتان داریم و آن هم پوشیدن کتانی است. مخصوص تیپ های غیررسمی جنتلمن ها طراحی شده اند و تقریبا با همه ی رگه های شلوار رنگی خاکستری ست می شوند. کتانی های مشکی کنتراست خوبی برقرار می کنند و به راحتی با شلوار شما ست می شوند.

۴- تیپ هوشمندانه

شلوار رنگی های باریک و فیت تن شما انتخابی عالی برای جلسه های کاری شما هستند و به شما تیپی هوشمندانه القا می کنند. انتخاب رگه های تیره تر خاکستری به شما احساس رسمیت بیشتر و راحتی کمتر می دهد، این در حالیست که رگه های روشن تر خاکستری به شما تیپی تابستانه تر و غیررسمی تر می دهند. فقط مطمئن شوید که شلوار شما اندازه‌تان است و کمرش نه بالاتر و نه پایین تر از بدن شما قرار می گیرد. اگر به دنبال رگه های روشن تر خاکستری در شلوار  هستید حواستان باشد که مدل های تنگ و چسبان انتخاب نکنید.

با شلوار خاکستری چی بپوشم؟

مطالب مرتبط:

1- رازهای استایل دنیل ردکلیف

2- پوشیدن لباس بافتنی در محل کار 

3- چرا جوراب ها اهمیت زیادی دارند؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :