آقایان: این لباس‌ها را در سفر همراه داشته باشید!

0

سفر در روزهای خنک پاییزی برای بسیاری از افراد که نه بچه مدرسه ای دارند و نه دانشجو بهترین زمان است. اما باید قبل از اینکه به سفر بروید باید بدانید چگونه باید چمدان ها را بست. آقایان: این لباس‌ها را در سفر همراه داشته باشید!

۱- شورت مردانه

لباس زیر چه در سفر و چه در هر شرایط دیگری اهمیت خاص خودش را دارد اما اگر قصد رفتن به یک سفر نه چندان بلند را دارید حداقل سه شورت را در کوله خود قرار دهید.

آقایان: برای مسافرت چه با خود ببریم؟

۲- جوراب

از به همراه بردن جوراب های پنبه ای جدا خودداری کنید. اگر جوراب شما حاوی پنبه است باید ترکیبی از مواد دیگر نیز در خود داشته باشد تا صلاحیت به سفر آمدن همراه شما را داشته باشد. جوراب های پنبه ای رطوبت را جذب می کنند و نتیجتا بوی بدی به بقیه پوشاک شما منتقل می کنند.

آقایان: برای مسافرت چه با خود ببریم؟

۳- لباس مناسب برای بالاتنه

معمولا پیشنهاد نمی شود که بهترین تیشرت ها را و پیراهن هایتان را در میان پوشاک مسافرت با خود ببرید. زیرا در مسافرت قرار است گرما و عرق زیادی را تجربه کنید و امکان خراب شدن لباس ها هست. در نتیجه تیشرت های کار کرده خود را به همراه ببرید. پوشیدن پیراهن جین سبک در مسافرت ها بلامانع است و در جنگل ها یا کنار ساحل شما را خنک نگاه می دارد. پیشنهاد ما به شما با خود بردن ۳ تی شرت کارکرده و شیک خودتان است.

آقایان: برای مسافرت چه با خود ببریم؟

۴- لباس مناسب پایین تنه

با خود بردن یک شلوار جین و یک شلوار کتان به مسافرت کار درستی است. سعی کنید شلوارهایی را به همراه داشته باشید که جیب های بیشتری دارند و توان آن ها در نگاه داشتن چیزهای مخنلف زیاد است. اگر به مسافرت های خارج از ایران می روید و در آن کشور ها پوشیدن شلوارک مانعی ندارد حتما دو یا سه دست شلوارک را در پوشاک مسافرت با خود به همراه داشته باشید.

آقایان: برای مسافرت چه با خود ببریم؟

۵- گرم ماندن

حتی اگر به گرم ترین مناطق هم سفر می کنید با خود بردن یک سویشرت کلاه دار الزامی است. شب ها معمولا هوای این مناطق رو به سردی دارد و امکان سرما خوردن شما وجود دارد. پس حتما یک سویشرت به همراه داشته باشید. ضمنا اگر مسافرت شما به گونه ایست که کوهنوردی و فعالیت های فیزیکی زیادی را قرار است انجام دهید حتما یک جفت کتانی مناسب با خود به همراه داشته باشید.

آقایان: برای مسافرت چه با خود ببریم؟

۶- پوشاک پا

در مسافرت هایی که قرار است پیاده روی و یا فعالیت فیزیکی شما زیاد باشد کتانی های با جنس خوب  و دوام بالا و از همه مهم تر سبک را انتخاب کنید. کتانی هایی که پوشیدنشان زیاد طول نکشد و سریعا بتوانید آن ها را از پای درآورید. همه این ابعاد را در خرید بوت یا کتانی مخصوص مسافرتتان در نظر بگیرید.

آقایان: برای مسافرت چه با خود ببریم؟

۷- کمک های اولیه

قبل از اینکه به بحث کمک های اولیه بپردازیم باید بگویم که شما در مسافرت نیاز به تمیز بودن بیشتری دارید. این نیاز در لباس های شما بیشتر خود را نشان می دهد. پس باید از مواد شوینده یا پاک کننده نیز به همراه داشته باشید. در صورت مستقر شدن در هتل یا مسافرخانه می توانید سریعا اقدام به شستن و تمیز کردن لباس هایتان بکنید.

آقایان: برای مسافرت چه با خود ببریم؟

در جعبه ی کمک های اولیه همه ی مواردی که نیاز است را چک کنید. گاز استریل و چسب زخم و تمام موارد ضد عفونی کننده از الزامات سفرهای طولانی در دل طبیعت هستند. در نهایت مواردی همچون خمیر دندان و مسواک و نخ دندان را برای سفرهای خود به همراه ببرید.

آقایان: برای مسافرت چه با خود ببریم؟

مطالب مرتبط:

1- هفت تغییر عاقلانه در هقت تیپ تابستانه

2- صندل تابستانه مردانه مخصوص مسافرت

3- خانم ها: برای مسافرت چی بپوشم؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :