سارا هنجنی در
0

خانم ها: برای مسافرت چی بپوشم؟

خانم ها: برای مسافرت چی بپوشم؟

اگه قصد سفر کردن دارید و تو فکر اینید که اونجا چی بپوشید باید بهتون بگم که قبل از این تصمیم گیری خوبه که به اپلیکیشن آب و هوا گوشی تون سر بزنید و ببنید که شرایط جوی تو مقصد و همچنین مسیر سفر البته اگه با اتومبیل شخصی میرید چجوریه؟ خانم ها: برای مسافرت چی بپوشم؟ با چی بپوشم همراه باشید. 

خانم ها: برای مسافرت چی بپوشم؟

1- برای مسافرت چی بپوشم؟ 

مقصد: مکان های سردسیر مانند اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی

اگه قصد سفر به استان های سرد سیر کشور عزیزمون رو دارید باید بهتون بگم که چمدون تون رو باید حسابی پر کنید از لباس های گرم! اصلا مهم نیست که تو بهار میرید سفر و یا زمستان اونجا همیشه سرده و این روزها هم خنک! پس بهتره به جای کفش پاشنه بلند یک جفت کتانی مناسب را انتخاب کنید، یک مانتو بلند و کیف دستی جا دار برای حمل کردن خرت و پرت های دم دستی سفر. می تونید علاوه بر روسری یک شال هم برای پیچیدن دور گردن تون استفاده کنید.

خانم ها: برای مسافرت چی بپوشم؟

2- برای مسافرت چی بپوشم؟ 

مقصد: مکان های سردسیر مانند شهرکرد و خرم آباد

اگه قصد سفر به استان های غربی رو دارید باید بگم اوناهم دست کمی از اردبیل ندارند! یک کفش لرژ دار مشکی به همراه یک مانتو بلند که بد نیست یک کت جین هم به عنوان احتیاط همراه تون باشه تا اگه احیانا هوا رو به سردی رفت بتونید بدن تون گرم نگه دارید.

خانم ها: برای مسافرت چی بپوشم؟

3- برای مسافرت چی بپوشم؟

مقصد: خراسان رضوی، و شمالی

این تیپ نسبت به دو تا تیپ قبلی کمی رسمی تر به نظر میادش. هم خونی بین کیف و کفش پاشنه بلند شما می تونه شما رو خوشتیپ تر نشون بده. یک شلوار جین خاکستری (که البته میتونه مشکی هم باشه) به همراه یک تونیک بلند یقه اسکی به همراه یک کت پارچه ای میتونه ظاهرتون بسازه.

مطالب مرتبط:

1- 5 عطر زنانه معروف که از عصاره گل رز ساخته شده اند

2- 5 قانون هنگام پوشیدن لباس مشکی

3- چگونه از ناخن هایمان مراقبت کنیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :